banner114

Şamdan’a Mopaş Bahçe Evler’de görkemli karşılama!

Tokyo Olimpiyatları’nda ikinci olarak ülkemize Gümüş madalya kazandıran Eray Şamdan’a komşularından muhteşem kutlama.

Şamdan’a Mopaş Bahçe Evler’de görkemli karşılama!

Türkiye’ye Karate tarihinde ilk Olimpiyat madalyasını kazandıran Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nün mili yıldızı Eray Şamdan’ı komşuları da unutmadı. Gebze’de bulunan Mopaş Bahçe Evler’de yaşayan site sakinleri, Şamdan Ailesi’ni hazırladıkları sürpriz kutlamayla tebrik ettiler. Şamdan Ailesinin sevincini paylaşan site sakinleri, böylesine bir başarıdan komşuları olarak gurur duyduklarını ifade ettiler.

ŞAMDAN AİLESİNİ ŞAŞIRTAN KUTLAMA

Milli sporcumuz Eray Şamdan’ın babası ve Antrenörü Adnan Şamdan, Annesi Nevriye Şamdan, hazırlanan sürpriz kutlama karşısında şaşkınlıklarını ve mutluluklarını gizleyemediler. Komşularına hazırladıkları güzel sürpriz için teşekkür eden Adnan Şamdan, “Bende bu kadarını beklemiyordum. Olimpiyatlarda final yapmak çok zor olay. 4 yılda yapılan dünyanın en büyük spor organizasyonu. Bizim en büyük hayalimizdi. Ben yıllarca Milli Takım antrenörlüğü yaptım, çok sporcu yetiştirdim. Milli Takıma çok sayıda sporcu verdim. Ancak kendi evlamızın başarısıyla bu duyguyu yaşamak bambaşka. Bu güzel sürpriziniz sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.

ERAY’DAN KOMŞULARINA TEŞEKKÜR

Olimpiyat ikincisi Milli sporcumuz Eray Şamdan ise Türk halkının desteği ve dualarıyla yıllarca hayalini kurdukları Olimpiyat madalyasını ülkemize ve Gebze’ye getirdikleri için gururlu olduklarını belirterek, küçük yaşlardan beri gelen başarı serüvenini bundan sonra da devam ettireceklerini söyledi. Site sakinlerine güzel düşünceleri ve hazırladıkları kutlama için teşekkür eden Eray Şamdan, komşularıyla uzun süre Tokyo sürecini değerlendirdi.

YORUM EKLE