banner143

Sağlam gönül köprüleri kuruluyor!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler “Gönülden Gönüle” projesi kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kayıtlı dezavantajlı aileleri evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Sağlam gönül köprüleri kuruluyor!

 Perşembe günlerini Gebze’deki ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek geçiren Kaymakam Mustafa Güler, bu haftaki ziyaretlerinin ilkini Hürriyet Mahallesinde iki kızı ve bir engelli torunu ile ikamet eden Öztürk ailesine gerçekleştirdi. Ailenin sorun ve taleplerini dinleyen Kaymakam Güler, ihtiyaçların karşılanması noktasında beraberinde hazır bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personellerine gerekli talimatları verdi. Bir sonraki ziyaretini Yavuz Selim Mahallesinde ikamet eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımlarıyla geçimini sağlayan Karayiğit ailesine gerçekleştirdi.

YAKINDAN İLGİLENİYOR

Kaymakam Güler yaşlı çiftimizin hal ve hatırını sorarak, ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek “Bu dönemde değerli büyüklerimizin daha çok ilgiye ihtiyaçları olduğunu biliyor, onlara her türlü desteği sağlamaya, yaşamlarını sürdürmelerine ve beklentilerine uygun hizmetleri kaliteli ve etkin bir şekilde almalarına yönelik çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

 Akabinde aynı mahallede ikamet eden engelli eşi ile torununa bakan Arslan ailesindeki yaşlılarımızı ziyaret eden Kaymakam Güler hayır dualarını alarak gerçekleştirdiği hane ziyaretlerinde her türlü sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduklarını belirterek, sıkıntıların giderilmesi konusunda gerekli talimatları verdi.  Son hane ziyaretini Gaziler Mahallesinde ikamet eden Akça ailesine yapan Kaymakam Güler,  ailenin yaşadıkları sorunları dinledi, gerekli notlar alındı ve sıkıntıların giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

YORUM EKLE