banner114

Saç ektireyim derken olan saçını da kaybetti!

Gebze’de bulunan Özel Medar Hastanesinde saç ekimi yaptıran vatandaş işlem sonrasında iddialara göre saçlarının zarar gördüğünü söyledi.

Saç ektireyim derken olan saçını da kaybetti!

Zaman zaman şikâyetlerin odağı halin gelen Gebze’de bulunan Özel Medar Hastanesi bu kez de yaptığı saç işlemiyle gündeme geldi.

Gebze Özel Medar Hastanesinde uygulanan saç ekimi operasyonunda mağdur olduğunu söyleyen Gürkan isimli vatandaş hem ekilen saçlarının çıkmadığını hem de kendi saçlarının zarar gördüğünü iddia etti.

Konuyla ilgili şikayetvar.com’da veryansın eden vatandaş yaşadığı olayı şu şekilde aktararak,” Gebze Medar Hastanesi saç ektirdim. Ekimden önce gayet güzel konuşuldu saçınız sıkılaşır güzel şeyler yaparız filan. Çok süslü laflar kullandı sen güven, Sadece 6 ay sonra saçını nasıl tarayacağını düşün filan dedi, inandım güvendim saç ekimi yaptırdım. En büyük pişmanlığım oldu. Donor bölge yolunmuş kaz gibi almış. Onu geçtin ekilenler asla çıkmadı ve kendi saçlarımda zarar gördü. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem. Yaşadığım sonuçları fotoğraflı bunlar. Hakkımı helal etmiyorum’ ‘dedi.

YORUM EKLE