banner114

Refah ve Selamet’ten anlamlı yardımlar!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, Uluslararası Selamet Derneği Gebze Temsilciliği ile ortaklaşa yardım kampanyası düzenledi.

Refah ve Selamet’ten anlamlı yardımlar!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, Uluslararası Selamet Derneği Gebze Temsilciliği ile ortaklaşa yardım kampanyası düzenledi. Yapılan yardımlar ile ilgili Yeniden Refah Gebze Sosyal İşler Başkanı Hasan Aktürk değerlendirmelerde bulundu. Aktürk yağptığı açıklamada, şunları söyledi:  “Gönül isterdi bu yardım kampanyaları hiç olmasın, hiç yapamayalım ihtiyaç olmasın, ama maalesef sahada görüyoruz ki yardıma muhtaç çok insan var, İnşallah Yeniden Refah iktidarında bolluk ve bereket gelecek. Biz iktidara millete yardım etmek için değil, yoksulluğu kaldırmak için talibiz. Tabi bu dağıtımı yaparken bizlerde gece gündüz demeden sahadaydık, tek tek tespit ettiğimiz yardıma muhtaç ailelere dokunmaya, gönüllere girmeye çalıştık. Bu vesile ile buradan Uluslar Arası Selamet Derneği’ne teşkilat mensuplarımıza ve mahalle başkanlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

PARTİMİ AYRIMI GÖZETMEDEN

Bu yardım paketlerini dağıtırken partili partisiz hiç gözetmeksizin kendi ellerimizle dağıtım yapıyoruz. Amacımız Allah’ın rızasını kazanmak ve halkımızın bu zor günlerinde Selamet Derneğiyle bir nebze olsun yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek  gönüllerine girmektir gayemiz Çok çalışıp Yeni bir dünya yeniden büyük Türkiye’yi kurmamız lazım insanlığı kapitalist sistemden paylaşımcı Adil Düzene kavuşturmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle

Tüm hemşerimizin Ramazan’ı şerifini kutlar, hep birlikte bu zorlu süreci atlatacağımızı Refahlı günlerin yakın olduğunu müjdeler hürmetlerimi sunarım.

YORUM EKLE