banner114

Öztürk’den yürekleri ısıtan yardım çalışması!

Gebze bölgesinin sevilen isimlerinden İlter Öztürk, köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklar için Bot ve Mont kampanyası başlattı.

Öztürk’den yürekleri ısıtan yardım çalışması!

Gebze bölgesinin sevilen isimlerinden, Eğitimci ve TV program yapımcısı İlter Öztürk her yıl olduğu gibi bu yılda köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi çocukları unutmadı ve “Çocuklarımıza Bot ve Mont” kampanyası başlattı. Yoldaki Adam adıyla bilinen eğitim ve gezi yazılarıyla dikkatleri üzerine çeken İlter Öztürk, bu kez Ardahan ve çevresinde ki köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklar için bot ve mont kampanyası düzenledi. Benzer çalışmaları ile takdir toplayan Öztürk yeni kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kıymetli dostlarım öncelikle daha önce düzenlediğimiz benzer sosyal sorumluluk projelerimize verdiğiniz desteklerden ötürü teşekkür ederim. Bu yılda sizlerin destekleri ile köy okullarında eğitim gören öğrencilerimize elimizden geldiğince destek olmaya devam edeceğiz. Yeni kampanyamızda hedef Ardahan ve çevresinde yaşayan ihtiyaç sahibi 300 minik öğrencimize bot ve mont ulaştırmak. Eminim ki daha önce olduğu gibi bu kampanyamıza da desteklerinizi esirgemeyeceksiniz ve çok kısa sürede 300 öğrencimize bot ve mont yardımını gerçekleştireceğiz. Bir mont ve bir bot bedeli olarak 120 TL ücret belirlemiş bulunmaktayız. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim”

Yardım yapmak isteyenler sosyal medya üzerinden İlter Öztürk ve Yoldaki Adam hesaplarından, ayrıca 0542 402 26 75 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 09:55
YORUM EKLE