banner143

Güler Ramazan’da da ara vermedi!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler,  "Gönülden Gönüle Projesi" kapsamında yapmakta olduğu aile ziyaretlerini Ramazan ayında da sürdürecek.

Güler Ramazan’da da ara vermedi!

Ramazan ayı boyunca ilçede ikamet eden şehit, gazi, engelli, dul, yetim ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan aileleri ziyaret edecek olan Kaymakam Güler, ilk ziyaretini Arapçeşme Mahallesinde bulunan beş aileye gerçekleştirdi.

GÖNÜLDEN GÖNÜLE ZİYARETLER

İlk hane ziyaretini  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımları ile geçimini sağlayan  Arapçeşme Mahallesinde aynı sokakta ikamet eden Uygun, Otal ve Baysal ailelerine yapan Kaymakam Güler “ Ramazan ayı imkânların cömertçe paylaşıldığı, birlik ve beraberlik duygusunun en derinden hissedildiği mukaddes bir aydır. Bu mübarek ayda bizlere düşen görev yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en iyi şekilde yaşayıp yaşatmaktır. Ramazan ayı boyunca ziyaretlerimiz devam edecek. Hane ziyaretleri yaparak ailelerimizin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye çalışıyoruz. Kapısını çalmadığımız ailemiz kalmayacak. Onların müşküllerini gidermek bizlerin görevidir. Sosyal Devletçilik de bunu gerektirir” dedi.

Kaymakam Güler daha sonra Arapçeşme Mahallesindeki Akan ve Işık ailelerini ziyaret ederek ailelerin Ramazan ayını tebrik edip ailelerimize nakit, gıda çeki çocuklar için hediye ve benzeri yardımlarda bulundu. Ailelere ihtiyaçları ve talepleri ile ilgili yardımların imkanlarımız ölçüsünde yapılacağını söyledi.

YORUM EKLE