banner114

Güler Merkez Cami’de vatandaşları dinledi!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, İstasyon Mahallesi Merkez Camide kılınan namaz sonrasında vatandaşlarla sohbet edip istek ve sorunlarını dinledi.

Güler Merkez Cami’de vatandaşları dinledi!

Kaymakam Mustafa Güler’e, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili, İlçe Sağlık Müdürü Dr.İlhan Kadıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan,  İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay,  İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, İstasyon Mahalle Muhtarı Mehmet Keskin ve mahalle sakinleri de eşlik etti.
VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Kaymakam Mustafa Güler, Cami cemaati tarafından dile getirilen sorunların çözümü için ilgili kurumlara iletilip takibinin yapılacağını belirterek, Devletin 24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olduğunu ifade etti. Kendisini sıcak  bir şekilde karşılayan ve hoş bir sohbet gerçekleştiren vatandaşlara misafirperverlikleri için teşekkür etti. Vatandaşlarda bu uygulamadan çok memnun kaldıklarını ifade edip, Allah Devletimize ve Milletimize zeval vermesin diyerek teşekkürlerini belirttiler. Daha sonra Kaymakam Mustafa Güler katılımcılar ve vatandaşlarla vedalaşarak ayrıldı.

YORUM EKLE