banner114

Güler: Her zaman yanındayız!

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler "Gönülden Gönüle" projesi kapsamında Aziz Şehitlerimizin emaneti kıymetli Şehit Ailelerimizi ve Kahraman Gazilerimizi ziyaret ederek, Ramazan aylarını kutladı.

Güler: Her zaman yanındayız!

 İlk olarak Suriye’nin El-Bab bölgesinde Fırat Kalkanı Harekâtı sırasında Şehit olan Topçu Er Oğuzhan Demir’in emanetlerini ziyaret eden, hal ve hatırlarını soran Kaymakam Güler “Vatan, millet, bayrak gibi değerler uğruna şehadet mertebesine ulaşan şehitlerimizin aile fertleri bizlerin emanetidir. Bizler de her fırsatta şehit aileleri ile bir araya gelecek ve şehitlerimizin aziz hatıralarını yad edeceğiz inşallah. Güzelliklerle dolu olan bu rahmet ve mağfiret ayında bütün şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum” dedi.

KIBRIS GAZİSİNE GİTTİ

Daha sonra Kıbrıs Gazisi Recep Töngel ve Vazife Malulü Adem Cüce’nin evlerini ziyaret eden Kaymakam Güler “Milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna nice destanlar yazan gazilerimiz, şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarıdır. Bu vatan, şehitlerin kanları ve gazilerimizin fedakârlıklarıyla var oldu, ilelebet var olacak. Gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin yakınlarının milletimize tevdi edilmiş en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Devletimizin tüm kurum-kuruluşları ve imkânlarının yanlarında olduğunu bir kez daha ifade ediyorum” dedi.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Her fırsatta kıymetli şehitlerimizin aileleri ile kahraman gazilerimizin yanında olmaya dikkat ettiğini belirten Kaymakam Güler, şehit ve gazi ailelerine minnet ve şükranlarını ifade etti. Şehit aileleri ve Gaziler ise böylesine mübarek bir günde ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman yanlarında olup kendilerini yalnız bırakmadıkları için memnuniyetlerini belirttiler.

 Ziyaretlerinde Kaymakam Güler’e Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadriye Aydemir eşlik etti.

YORUM EKLE