banner143

Güler, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, "Gönülden Gönüle Projesi" kapsamında ramazan ayı boyunca her gün ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek taleplerini dinliyor.

Güler, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor

Kaymakam Mustafa Güler, Pazartesi günü Ulus mahallesinde ikamet eden A.Demirhan, E. Akıncılar, A.Cüre, R.Çınar, F.Kangal ve A.Yılmaz ailelerini ziyaret ederek, ailelerin ihtiyaç ve sıkıntılarını yerinde dinledi. Daha sonra Salı günü ise Hürriyet mahallesinde ikamet eden H.Kaya, M.Menteşe, S.Karaduman, Ö.Çukur, F.Sezer ve Y.Demirçivi aileleri ziyaret edildi.

AİLELERLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Ziyaret kapsamında aile fertleriyle yakından ilgilenip sohbet eden Kaymakam Güler, “Başlangıcı rahmet, ortası mağfiret ve sonu bereket mevsimi olarak adlandırılan bu ay içinde öksüz, dul ve yetimleri, yaşlılarımızı sevindirmeye gayret ediyoruz.  İçerisinde bulunduğumuz bu mübarek ayda komşumuzdan başlayarak, zorluk içerisinde yaşam mücadelesi veren Müslüman kardeşlerimize yardım eli uzatmak, onların ihtiyaçlarını temin etmeye gayret etmek bizlerin görevidir. Bu ay yüce rabbinin rızasını dileyen herkes için büyük bir fırsattır.” dedi.

ÇOCUKLARI BAĞRINA BASTI

Kaymakam Mustafa Güler, ziyarete gittiği evlerde çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti. Çocuklara kitap hediye ederek okumanın önemini anlattı. Ailelerin ihtiyaçlarının temini konusunda beraberinde ziyaretinde hazır bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Abdurrahman Tokmak’a talimatlar verdi. Aileler ise, kendilerini ziyaret eden Mustafa Güler’e taleplerini doğrudan iletmekten çok memnun olduklarını dile getirerek ‘Allah Devletimize Milletimize zeval vermesin’ dediler.

YORUM EKLE