banner114

Güler “Gönüllere Dokunmaya” devam ediyor

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler engelli ve yardıma muhtaç aileleri evlerinde ziyaret ederek taleplerini dinledi

Güler “Gönüllere Dokunmaya” devam ediyor

Kaymakam Güler ilk olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfından almış olduğu yardımlar ile geçimini sağlayan % 77 engelli H. Işık’ı ziyaret etti. Evine konuk olduğu vatandaş ile bir süre sohbet ederek dile getirdiği sorunlarını dinleyen Kaymakam Güler, beraberinde hazır bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkililerine ihtiyaçların temini hususunda talimat verdi. 
Daha sonra H. Güner ve N. Uğuz ailelerini ziyaret eden Kaymakam Güler; “Ailelerimizin sorunlarını dinleyerek özellikle yaşam koşullarını yerinde görmek için evlerinde ziyaret etmekteyiz. Hiçbir vatandaşımızın zor koşullarda, yoksunluk içinde yaşamasına gönlümüz razı olmaz. Bu nedenle vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hem maddi hem de manevi anlamda destek olmaya gayret ediyoruz” diye konuştu. 
Gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde aile fertleri ile yakından ilgilenen Kaymakam Güler,  sıcak ve samimi bir ortamda yakından ilgilendiği çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler verdi. 
Kendilerini evlerinde ziyaret eden Kaymakam Mustafa Güler’e teşekkür eden aileler ise “Sayın Kaymakamımızdan Allah razı olsun bize gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ediyoruz evimize kadar gelip sorunlarımızı dinlemesi bizleri mutlu etti” dediler.
 

YORUM EKLE