banner114

GÜDEF’ten bürokratlarla istişare toplantısı!

Kocaeli Gümüşhane Dernekler Federasyonu, bürokrat hemşerilerinin katılımıyla istişare toplantısı düzenledi.

GÜDEF’ten bürokratlarla istişare toplantısı!

Yakın bir zamanda sevilen Başkanı Süleyman Olgun’u elim bir olay sonucu kaybeden Kocaeli GÜDEF, Başkanlığa yine bir eğitimci olan Ertuğrul Taşlı’yı getirmişti. Taşlı, Olgun’un izinden giderek bayrağı yere düşürmüyor. Gümüşhaneliler arasında merhum Süleyman Olgun’un sağladığı birlik ve beraberliği koruyan Başkan Ertuğrul Taşlı, üzerine aldığı sorumluluğun bilincinde olarak hemşerileri arasında kaynaştırmayı artıracak faaliyetlere devam ediyor. 
GÜDEF BÜROKRATLARIYLA BULUŞTU
Çalışmalarına hız veren GÜDEF yönetimi, dün sabah Eskihisar’da bulunan Hisartepe Restaurant’ta Kocaeli’de görev yapan Gümüşhaneli bürokratları buluşturdu. Birlik ve beraberlik havasında geçen istişare buluşmasına, yoğun katılım oldu ve İstanbul’dan bile katılım gösteren misafirler yer aldı. Başkan Ertuğrul Taşlı ev sahipliğinde gerçekleşen bu güzel buluşmada Gümüşhaneli bürokratlar hasret giderip, yapılacak çalışmaların analizini gerçekleştirmenin sevincini yaşadı. 
İSTİŞAREYLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ
GÜDEF Başkanı Ertuğrul Taşlı yaptığı açıklamada, katılım gösteren tüm hemşerilerine teşekkür ederek, bu tür organizasyonların devam edeceğine vurgu yaptı. Kocaeli ve İstanbul gibi Büyükşehirlerde görev yapan Gümüşhaneli bürokratların, iş adamlarının, STK temsilcilerinin ve tüm hemşerilerinin varlığıyla onur duyduklarını belirten Taşlı, “Hepimiz küçük yaşlarda Gümüşhane’den çıkıp, farklı memleketlere göç ettik. Gittiğimiz yerlerde yuva sahibi olup aileler kurduk. Farklı şehirlere katkılar sunduk. Ancak doğduğumuz toprakları unutmadık. Doyduğumuz yerlerin kimliğine nasıl sahip çıkıyorsak, doğduğumuz yerleri, kültürümüzü, geleneklerimizi de unutmuyoruz. Hemşerilerimle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. GÜDEF olarak birlik ve beraberlik içerisinde, istişare ederek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi. 
 

YORUM EKLE