banner143

Gönül köprüleri Karamürsel’de kuruldu

“Gönülden Gönüle” projesi kapsamında Ramazan ayı boyunca her gün bir ilçemizde yapacakları hane ziyaretlerini Karamürsel’de de gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, kimsesizlerin kimi olmaya devam ettiler.

Gönül köprüleri Karamürsel’de kuruldu

Karamürsel’de ikamet eden Gazilerimiz; Mehmet Yücebağ, Yaşar Göközkut, Ömer Yavuzer, Yasin Dural Doğan ve Ömer Seçgünler’i hanelerinde ziyaret ederek, hal ve hatırlarını soran Yavuz Çifti: “Sizler bizim her zaman övünç kaynağımız oldunuz. Şehitlik ve Gazilik, milletimiz için şereflerin en yücesidir.Kahraman gazilerimize minnet ve şükran duygularımızı sunmak, devletimizin hizmetini ulaştırmak bizim en önemli vazifemizdir.” diyerekgazilerimizin Ramazan aylarını tebrik ettiler.

Bizlere her zaman kapılarınızı ve gönlünüzü açıyorsunuz diyerek duydukları onur ve mutluluklarını ifade eden gazilerimiz ve aileleri:“Sizin evlerimize gelerek bu müstesna günlerde bizleri ziyaret etmesi büyük bir onur ve mutluluk. Dertlerimize çözüm arıyorsunuz. Allah devletimize zeval vermesin. Dualarınız, hizmetleriniz kabul olsun.” diyerek, Yavuz Çiftine teşekkür ederek memnuniyetlerini belirttiler.

DERTLERİ DİNLENDİ, SIKINTILARI GİDERİLDİ
Vali Seddar Yavuz ve eşi Selda Yavuz, Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşma ayı olması nedeniyle özellikle bu ayda sıkıntı ve darda kalan bir aile kalmaması için ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek kimsesizlerin kimi olmaya devam etti.

Gazilerimize yapılan ziyaretlerin ardından Yavuz Çifti, Karamürsel ilçesinde Yetim, Yaşlı, Engelli ve ekonomik yoksunluk içinde bulunan 19aileyi evlerinde ziyaret ederek, Ramazan aylarını kutladı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımları ile geçimini sağlayan ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Seddar Yavuz, yapılması gerekenler noktasında gerekli talimatları verdi.
Ziyaretleri esnasında karşılaştığı vatandaşlarla muhabbette bulunan, Ramazan aylarını kutlayan Yavuz Çifti, kendilerini sevinçle karşılayan çocuklarla da bir süre sohbet ettiler. Çocukların bu sevgilerine karşılıksız kalmayan Yavuz Çifti, onlara çeşitli armağanlar vererek sevindirdi.

YORUM EKLE