banner114

Gebze sosyal yardımlar için toplandı!

Gebze’de Kaymakam Mustafa Güler başkanlığında Kaymakamlık Makamında Engelli ve Yaşlı Aylıkları ile Sosyal Destek Ödemelerinin hak sahiplerine evlerinde ödeme yapılması konularının değerlendirildiği koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Gebze sosyal yardımlar için toplandı!

Toplantıya Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Selamet Güner, İlçe Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili, Jandarma Komutanı Bnb. Barış Eke, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gençlik Merkezi Müdürü Köksal Turan, SYDV Müdür Vekili Abdurrahman Tokmak, PTT Müdürü Muzaffer Kotan, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Aşıkoğlu, İSDEM Sorumlusu Dr. Fatih Demirci katıldı.

 ÖDEMELER EVLERİNDE YAPILACAK

Tam kapanma dönemi süresince engelli ve yaşlı aylıkları ile sosyal destek ödemeleri salgınla mücadele koşullarına uygun şekilde hak sahiplerine evlerinde ödemeleri gerçekleştirilecek. Bu kapsamında belirtilen ödemeler vefa sosyal destek grupları, emniyet ve jandarma personeli ve kamu kurum ve kuruluşlarından oluşturulan ekipler tarafından hak sahiplerine ödemeler vatandaşlarımızın ikametlerinde yapılacak.

YORUM EKLE