banner114

Gebze Kaymakamlıkta resmi nikah!

Yardım için seferber olunan küçük Dilara'nın anne ve babası resmi nikahlarına Gebze Kaymakamlığında yapılan törenle kavuştu.

Gebze Kaymakamlıkta resmi nikah!

Basında çıkan haberler sonrasında Gebze Kaymakamlığına Dilara Şencan için yardım başvurusunda bulunan baba Cem Tavcı ile anne Altın Şencan’ın dini nikahlı evli olduklarının tespiti üzerine Gebze Kaymakamı Mustafa Güler evlilik işlemlerini başlatmış akabinde 17.12.2020 tarihinde Kaymakamlık Makamında İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından çiftlerin evlilik akdi gerçekleştirilmiştir. Nikaha Kaymakam Mustafa Güler, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdürü İsmail Kara, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Abdurrahman Tokmak ve Köşklüçeşme Mahalle Muhtarı Mehmet Altıntaş katıldı.

GÜLER TEŞEKKÜR ETTİ

Çiftin nikah şahitliğini de yapan Kaymakam Güler, evlatlarımızın gecikmiş bir eksikliklerini giderdik. Yaklaşık 10 yıldır evlisiniz birbirinizi sevin sayın.  Evin direği baba ancak çatısı da o evi sarıp sarmalayacak olan da annedir. Dolayısıyla ben evlilik cüzdanını Altın kızımıza vereceğim. İnşallah hayırlı evlatlar yetiştirirsiniz. Biz her zaman ailenin yanında olacağız. Dilara kızımızın tedavisini takip edeceğiz. Antalya’ya gidiş geliş süreçlerini takip edip yol ve kalacak yer konusunda kendilerine yardımcı olmaya devam edeceğiz dedi. Kaymakam konuşmalarında; Sağlık Bakanlığımıza özellikle süreci takip eden ve tedavisi ile ilgili olarak Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde görevli Prof. Dr. Ömer Özkan’ın tedavi sürecini takip etmesini sağlayan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya teşekkürlerimi sunarım dedi.

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

Resmi nikâhına kavuşan Altın Şencan “Devletin şefkatli elleri ve desteğini bize sağlayan Kaymakamımıza, Kaymakamlık personeline teşekkür ederiz. Allah devletimize zeval vermesin” dedi. Kaymakam Güler tarafından genç çifte ve çocuklarına çeşitli hediyeler takdim edildikten sonra pasta kesilerek nikâh merasimi sona erdi.

YORUM EKLE