banner108

Filyasyon ekiplerinden Rabia’ya sürpriz!

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekibi haftanın yedi günü , gece gündüz demeden Covid-19 ile mücadele etmeye devam ediyor.

Filyasyon ekiplerinden Rabia’ya sürpriz!

Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü filyasyon ekibi haftanın yedi günü , gece gündüz demeden Covid-19 ile mücadele etmeye devam ediyor. Gebzeli Sağlıkçıların bu sefer ki ziyaret durağı minik Rabia oldu.  İki yaşındaki Gebzeli minik Rabia’nın yüzüne bir mutluluk daha ekleyen İlçe Sağlık Müdürlüğü personelleri filyasyon için geldikleri ailede Rabia’nın doğum gününü kutlayarak aileye sağlık taramasında bulundular.

DOĞUM GÜNÜ PASTASI GEBZELİ SAĞLIKÇILARDAN

Koronovirüsle mücadele çalışmaları dolayısıyla her an her yerde olabileceklerini söyleyen Gebze İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu ; “ İlçemizde pandemi ile mücadelenin sahadaki kahramanları olan Filyasyon ekiplerimize kısaca değinmek istiyorum.Şu anda sahada aktif çalışan 80’e yakın bir sağlık çalışanı ekibimiz var.  Hep birlikte bu zorlu sürecin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Gebze Kaymakamlığı ve  Gebze Belediyesi başta olmak üzere diğer kamu kurumlarımız ,  biz sağlık kuruluşlarına destek veriyorlar. Gebzeli vatandaşlarımız maske,  sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymada lütfen bizlere yardımcı olsunlar. Gençlerimiz ve çocuklarımızı uyaralım. Yaşlılarımız risk altında, onları koruyalım. Hep birlikte bu hastalığı yeneceğimize inanıyorum. Bu arada İki yaşındaki minik Rabia’nın Gebzeliler adına doğum gününü kutlar , bu vesile ile herkese sağlıklı günler diliyorum.”dedi

YORUM EKLE