banner151

GTÜ’de etkinlik var!

Daha önce birçok etkinlikle gündeme gelen Gebze Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Topluluğu (GTÜ BIOS) yeni bir etkinlikle gündeme gelmeye hazırlanıyor.

GTÜ’de etkinlik var!

Daha önce birçok etkinlikle gündeme gelen Gebze Teknik Üniversitesi Biyomühendislik Topluluğu (GTÜ BIOS) yeni bir etkinlikle gündeme gelmeye hazırlanıyor. 13-14 ve 20-21 Mart tarihlerinde 4 gün sürecek olan BIO(DAY)S etkinliği ile birlikte biyomühendisliğin çeşitli alanları tanıtılarak, biyomühendisliğin daha da iyi öğrenilmesi ve bilinirliğinin artırılması hedefleniyor. Etkinlik; biyomedikal, sinir bilim, biyoinformatik, astrobiyoloji ve biyomalzeme alanlarını kapsıyor. 13 Mart Cumartesi günü biyomedikal, 14 Mart Pazar günü sinir bilim, 20 Mart Cumartesi günü biyoinformatik, 21 Mart Pazar günü ise astrobiyoloji ve biyomalzeme alanları olacak şekilde toplamda 16 oturumdan oluşan bir etkinlik olması için çalışmalar sürüyor. İlgili alanlarda uzman hocaların, deneyimlerini ve güncel çalışmalarını katılımcılara aktaracağı etkinliğin alanında önemli bir boşluğu dolduracak oldukça verimli geçeceği öngörülüyor.

Katılımcıların katılım belgesi alacağı ve Microsoft Teams üzerinden gerçekleşecek olan etkinliğin kontenjanları sınırlı ve ücretli olduğu bildirilen etkinliğe katılmak isteyenlerin, bios.gtu.edu.tr adresindeki kayıt formunu doldurarak etkinliğe ön kayıt yaptırması gerekiyor. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi aşağıda verilen GTÜ BIOS sosyal medya hesaplarında yer alıyor.

YORUM EKLE