banner114

AK Gençler kozlarını sahada paylaştı!

AK Parti Gençlik Kolları, Halı saha turnuvasında karşı karşıya geldi. AK Parti Gebze ile Dilovası Gençlik kolları arasındaki halı saha futbol karşılaşması 4-4 berabere sonuçlandı.

AK Gençler kozlarını sahada paylaştı!

Gebze İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş kıran kırana geçen maç hakkında şu açıklamada bulundu. “İstiklâl Marşımız ile başladığımız maçımızda kazanan Dostluk oldu , 4-4'lük bir maçtı. Şehrimizin en büyük markası Gebzespor'umuzun forması ile sahaya çıkmak ayrıca bir gururdu bizim için Adaletli yönetimi için İl Gençlik Kolları Başkanımız Baki Özdemir 'e Katılımları ile bizleri onurlandıran, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Yaşar Çakmak, AK Parti Gebze İlçe Başkanımız Recep Kaya , AK Parti Dilovası İlçe Başkanımız İlhan Yıldırım, AK Parti Darıca Gençlik Kolları Başkanı , Dostum Murat Yılmaz, AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Dostum Murat Güveren, Gebze Belediye Meclis Üyemiz , kıymetli Dostum Ayhan Yılmaz İl Yöneticilerimiz ve İlçe Yöneticilerimize çok teşekkür ederim. Bu akşam en büyük alkış AK Parti'mizi, Gençliğimizi yarınlara taşıyacak olan AK Genç Gebze ve AK Genç Dilovası teşkilatlarına olsun. Ekibin ve sana çok teşekkür ederim Muhammet Demir kardeşim, Dilovası sizinle daha güzel

Biz birlikte çok güzeliz...”dedi. Öte yandan AK Genç Gebze’nin sahaya gebzspor forması ile sahaya çıkması dikkat çekerken, mücadele de gerçekteki gibi bilgisayarla VAR sistemi kuruldu.

YORUM EKLE