banner114

Yılmaz’dan duygusal veda!

AK Parti Gebze Gençlik Kolları’ndan Enes Altuntaş’ın ataması gerçekleştirildi.

Yılmaz’dan duygusal veda!

AK Parti Gebze Gençlik Kolları’ndan Enes Altuntaş’ın ataması gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle kongrelerin iptal edilmesi üzerine Enes Altuntaş atamayla Gençlik Kolları Başkanı olurken, bayrağı devreden eski Başkan Ayhan Yılmaz duygusal bir veda mesajı yayınladı. Yılmaz mesajında şunları söyledi: “3. Yıl önce bugün devraldığımız görevimizi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve bu davaya inancı olan gençler olarak, sırtından yük almak gayesi ile çalıştık ve bunun için çabalayan gençler olarak daha büyük bir mutluluk ve sermaye olamazdı bizler için. Onun için bizler ekibimizle “ah keşke “ dememek için elimizden geldiği kadar çalışıp gayret göstermeye çalıştık. En ufak bir vazifede dahi kendini görevli sorumlu olarak telakki eden hizmet tutkunu her bir kardeşim omuzlarında taşıdıkları yüklerden hiç bir zaman gocunmaz ve yorulmazlar.Tam 14 yıldır gençlik kollarında okulunda siz kıymetli ak ailemde yol yürüyorum. Bu okulda bilmediğimizi dinleyerek, araştırarak öğrenmek; öğrendiğimizi kapı kapı, fert fert anlatmak bizim en önemli gayemiz oldu.

GURUR VEREN MÜCADELE

Şükürler olsun bu okuldan mezun olmak bizlere nasip oldu. Her zaman  ama her zaman gençlerin ve milletimizin hizmetkarı olmaya çalıştık olmaya da devam edeceğiz inşallah. Bu mücadeleyi sizlerle birlikte vermenin gururu içindeyim. Bu gururu nefes aldığım her an yaşayacağım. Baki olacağına inandığımız bu davada umarım gençlik kollarında geride hoş bir seda bırakmışızdır. Helallik alacak olursak; bilerek hata yapmamaya bilerek birilerinin kalbini gönlünü kırmamaya çalıştım. Bizim ahlakımızda ve örfümüzde “kırma insan kalbini yapacak ustası yok” görüşüne itibar ederim.  Sizlere alıştım, sizleri çok sevdim, sizinle kaynaştım. dinim nasıl emrediyorsa öyle sevdim, inancım teşkilat ahlakım size nasıl muamele etmemi istiyorsa öyle davrandım. Sizlerdende aynı karşılığı gördüm.  Çünkü sevgiler karşılıklıdır. Kalpten kalbe ince bir yol bizleri buluşturur, bunu gördüm. Sizler sahada yoldaşım. Teşkilatta kardeşim, kader ve sevinç ortağımsınız.

ARKADAŞLARIMIZ HAKLARINI HELAL ETSİN

En önemlisi de; Davamıza hizmet yolunda ailelerimizle yakınlarımızla en çokta eşlerimiz ve çocuklarımızla gerektiği kadar ilgilenemedik. Yönetimimdeki her bir kardeşimin ailesinin de bizlere haklarını helal etmelerini istiyorum.  Her zaman söylediğim gibi bana sizler gibi yol arkadaşları nasip ettiği için rabbime hamd ediyorum. Rabbim sizlerden ve ailelerinizden razı olsun. Bana ve ekibime vermiş olduğunuz destek ve güven için ayrıca teşekkür ederim . Yarın hepimiz için yeni bir gün. Hava şartları ne olursa olsun yürümeye koşmaya devam edeceğiz. Yolunuz, yolumuz hep açık olsun.

YORUM EKLE