banner114

Yıldız’dan Ünlü’ye çok sert yanıt: Şuur bulanıklığı sözlerine yansımış

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün “Ülkücü hareket üzerinde ipsiz sapsızlar hesap yapıyor. Ben sokaktan geliyorum. Ve diyorum ki ne yaparlarsa yapsınlar. Bunlar masum değiller. İçlerine HDP kaçmış. Kocaeli'yi ipsiz ve sapsızlara bırakmayacağız” sözlerine İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Yıldız’dan yanıt geldi.

Yıldız’dan Ünlü’ye çok sert yanıt: Şuur bulanıklığı sözlerine yansımış

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’nün “Ülkücü hareket üzerinde ipsiz sapsızlar hesap yapıyor. Ben sokaktan geliyorum. Ve diyorum ki ne yaparlarsa yapsınlar. Bunlar masum değiller. İçlerine HDP kaçmış. Kocaeli'yi ipsiz ve sapsızlara bırakmayacağız” sözlerine İYİ Parti cephesinden sert yanıt geldi. İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “Dün ''Kara'' dediğine, bugün kimlerin ''Ak' dediğini... ''Bunlar, halkımıza umut olamaz'' dediklerine şimdilerde nasıl umutla bağladığını çok net görmekte ve bilmektedir”

SİNSİ SAĞIRLIK İÇİNDELER

Başkan Yıldız’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Yaklaşan 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, ülke genelinde olduğu gibi Kocaeli'de de ağır ekonomik koşullar altında inim inim inleyen halkımız. Şimdiye dek, sesini kimlerin duymazdan geldiğini, kimlerin sinsi bir sağırlık içinde olduğunu... Dün ''Kara'' dediğine, bugün kimlerin ''Ak' dediğini... ''Bunlar, halkımıza umut olamaz'' dediklerine şimdilerde nasıl umutla bağladığını çok net görmekte ve bilmektedir.

MESNETSİZ İFTİRALAR

Halkımızın, ''Millet İttifakı’na'' olan inancı ve desteği, sokak ve meydanlardaki ilgisinden ilimizde kimlerin rahatsız olduğunu biliyoruz. Kimlerin ''koltuk bekası'' ile karşı karşıya kaldığının farkındayız. Bu korkunun zihinlerinde yarattığı şuur bulanıklığı dillerine de yansıyan ünü kendinden menkul bu şahısların mesnetsiz iftiraları nasıl bir acziyet içinde olduğunun göstergesidir. Bu kişiler, mesnetsiz iftiralardan vazgeçerek, vicdanları nezdinde geçmişteki beyanatları ve güncel vaziyetlerini gözden geçirmelerinde fayda görmekteyiz.

SÜMEN ALTI ETTİKLERİ DEĞERLERİ HATIRLASINLAR

Bu vicdan muhakemesi onları uzun bir müddet yaşadıkları ideolojik sapmadan kurtaracak, kaybettikleri yönlerini tayin etmelerini sağlayacak, sümen altı ettikleri değerlerini yeniden hatırlamalarına vesile olacaktır. Toplumu ortak değerler üzerinden dinamitlemek, ''Millet'' ittifakına ve mensubu olduğumuz İyi Parti' ye farklı hitap arayışlarını sürdürmek bu acziyet halini perçinlemekten öte gitmeyecektir.

YORUM EKLE