banner107

‘Yıldırım’ hızıyla başladı!

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’un dönem kuralına takılmasının ardından AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığına aday gösterilen İlhan Yıldırım, Akbulut ile birlikte İlçe teşkilatıyla buluştu.

‘Yıldırım’ hızıyla başladı!

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’un dönem kuralına takılmasının ardından AK Parti Dilovası İlçe Başkanlığına aday gösterilen İlhan Yıldırım, Akbulut ile birlikte İlçe teşkilatıyla buluştu. Teşkilata veda eden Osman Akbulut, “Cumartesi günü Dilovası’na yakışır şekilde en güzel kongremizi yapacağız. İlhan Yıldırım’ı zaten tanıyorsunuz. Ben bu görevi ondan devraldım. 7 yıl önce bu günlerdi. Seçimlerde sizlerin desteğiyle AK Parti bayrağını sizlerle daha ileriye taşıdık. Asla teşkilatlardan kopmadı, hep bizimle çalıştı. İlhan Yıldırım’ın çıktığı bu yolda muvaffak olacağına inanıyorum. Cumartesi günü saat 11.00’da gerçekleştireceğimiz kongrede 416 delegemizi de oy kullanmaya davet ediyorum. İlhan başkanımıza tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi. Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir de “Dilovası’nı daha ileriye taşımak için her zaman çalıştık çalışmaya devam ediyoruz. Osman başkanımız kendine yakışır şekilde bayrağı teslim ediyor. İlhan başkanımıza da hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

YILDIRIM YENİDEN

AK Parti Dilovası İlçe Başkan Adayı İlhan Yıldırım ise şunları söyledi:  “Bu ailenin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum. 18 yıldır partimizin bir neferiyim. Cumhurbaşkanımız sadece ülkemizin değil, dünyadaki mazlumların gür sesi. Bir süreç yaşadık. 2002 yılında Dilovası bir beldeydi. Kurucu ilçe başkanı olarak bu görev nasip oldu. 6 sene Dilovası’na hizmet etmeye çalıştık. Girdiğimiz her seçimde Kocaeli’nin ve Türkiye’nin ortalamasının üzerinde oy almış teşkilatız. Bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı herkese teşekkür ederim. Çok çalışkan bir belediye başkanımız var, Allah ayağına taş değdirmesin. Cumartesiden sonra kuracağımız yönetim ile belediye başkanımızın her zaman arkasında olacağız.”

YORUM EKLE