banner114

Ünlü,"Ülkücüler belediye ve kamuda kadrolaşacak"

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ülkücülerin belediyelerde ve kamuda yer alacağını söyledi ve "Bizi kimse yok sayamaz" dedi.

Ünlü,"Ülkücüler belediye ve kamuda kadrolaşacak"

MHP İl Teikilatı'nın bayramlaşma programı bugün Yeni Cuma Camii yanında gerçekleştirildi. Türk Diyanet-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı'nın duasıyla başlayan programa, ilçe başkanları, ülkü ocakları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. 

"HEM TÜRKIYE'DE HEM KOCAELİ'DE"

Programda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, şunları söyledi: "Biz zor şartlardan bugünlere geldik. Ülkücü hareket kurumsallaşacak. Cumhur İttifakı'ndan kaynaklanan gücümüzü kullanacağız. Bizi kimse yok sayamaz. Biz var olacağız. Hem Türkiye'de hem de Kocaeli'de olacağız. Biz ülkücüyüz.

"NE KADAR VATAN HAİNİ VARSA"

Biz İstanbul'u ne olursa olsun alacağız. Hep beraber İstanbul'da çalışacağız. Devletle kavgalı olanlara İstanbul'un mazbatasını verdiremeyiz. Bugün İstanbul'un adayı nedir bilemem. Ne kadar FETÖ'cü, PKK'lı, vatan haini varsa onun yanında. İstanbul'da bağlantısı olan herkes ziyaret yapacak, telefonla görüşecek. 

"ÜLKÜCÜLER KURUMSALLAŞACAK" 

Kocaeli'de başardık mı? Başardık. istanbul'da da başaracağız. Ülkücüler kurumsallaşacak. İlçe teşkilatları da bina alacak. Ülkücüler hem belediyede hem devlette kadrolaşacak." dedi.  

 

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2019, 18:48
YORUM EKLE