banner108

Ünlü mazbatasını aldı

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede tekrar başkan seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü mazbatasını aldı.

Ünlü mazbatasını aldı

Geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleştirilen kongrede 4’üncü kez başkan seçilen MHP İl Başkanı Aydın Ünlü mazbatasını aldı. Kocaeli Adliyesine teşkilat ile birlikte yürüyerek gelen Aydın Ünlü , mazbatasını ilçe seçim kurulu başkanı Besim Tayfun Ağar’ ın ellerinden aldı. Mazbatasını alan Ünlü ve yönetim kurulu Kocaeli Adliyesinin önünde kısa bir açıklama gerçekleştirdi.

GÜNDEMİ BELİRLEYEN TEŞKİLAT OLACAĞIZ

Ünlü,” Bugün itibari ile mazbatamızı aldık. Göreve seçilen arkadaşlarıma başarılar diliyorum.4. dönem il başkanlığı yapmış olan bir insan farklılık yaratmak zorunda. O yüzden tarih itibari ile MHP Kocaeli teşkilatları  daha planlı, daha inanmış olarak yoluna devam edecektir. Her yerde olacak MHP, gündemi belirleyen ,vatandaşın problemi ile ilgilenen bir teşkilat olacağız.

GENÇ DİNAMİK BİR EKİP

Suni gündemlere yer vermeyecek MHP. Kocaeli’ nin gerçek problemleri neyse onları anlatan ve çözüm sunan bir MHP olacak.  Artık köşe başını kapmışların değil. Artık parayla bir yerlere gelmişlerin değil, lüks odalarla Kocaeli siyasetine yön verenlerin değil, adam olanların alkışlandığı bir Kocaeli görecek herkes. Tüm dava arkadaşlarım ile beraber  genç ve dinamik bir ekip ile 2023 te parlayan yıldız olacağız” dedi

YORUM EKLE