banner114

Uluköylü ve Kaya arasında ipler kopuyor!

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ile AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya arasında tartışmalar alevleniyor.

Uluköylü ve Kaya arasında ipler kopuyor!

İYİ Parti Gebze İlçe Başkanı Burak Uluköylü ile AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya arasında, Gebze Belediyesi nikah salonunda AK Parti ilçe yönetim kurulu toplantılarının yapılmasıyla başlanan tartışma süreci yerini başka bir konuya bıraktı. AK Partili Recep Kaya’nın, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıroğlu’na yönelik terör eleştirisi üzerine İYİ Partili Bırak Uluköylü sosyal medya üzerinden cevap verdi. Uluköylü, “Ağır Ol, Molla Desinler  Recep Başkan! Biz;  ‘Teröriste Terörist diyemeyen Muhalefet’ cümlesinin muhatabı yapacağınız adamlardan değiliz.

MUHATAP BİZ DEĞİLİZ

Biz dün ne diyorsak, bugünde aynısını diyoruz. ‘Teröristtir Fakat Serbest Bırakılsın’ Cümlesinin muhatabı da yapamazsınız bizi, Sayın Recep Başkan; Bizler Bu Kadim Türk Yurdunu ‘Kim’ yönetsin siyaset yapmıyoruz. Biz Siyaseti Bu Kadim Türk Yurdunu ‘Ne’ yönetsin Sevdasıyla siyaset yapıyoruz. Bu kadim Türk Yurdunu ‘Adalet’ yönetsin derdindeyiz. Teröriste de, düşmana da, vatan hainine de Adalet gereken karşılığı versin, versin de ne sana ne bana bişey demek kalmasın. ‘Herkes bir şekilde bulunduğu yerin rengine bürünüyor yazıklar olsun’ Cümlesinin asıl muhatabı; ‘Harun olmaya geldiler, Karun oldular. Biz AKP gibi firavunlaşmayacağız.’ Diyerek duruma göre duruş değiştirenlerdir.

YORUM EKLE