banner114

Ülkücüler Bıyık’ın Yanında

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, MHP Osmangazi Mahalle Temsilciliği’nin açılış törenine katıldı. Birlik beraberlik mesajlarının verildiği törene katılan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, açılışta yaptığı konuşmada Ülkücülerin sonuna kadar Darıca’da Muzaffer Bıyık’a destek olacağını söyledi.

Ülkücüler Bıyık’ın Yanında

AK Parti ile CHP arasında kurulan Cumhur İttifakı’ndaki uyum dikkat çekerken Darıca ise uyumun en fazla yaşandığı ilçe olarak örnek gösteriliyor. Her fırsatta istişare halinde olan ve sık sık bir araya gelen AK Parti ve MHP Darıca ilçe teşkilatları, Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın etrafında kenetlenmiş durumda.

BIYIK, MHP TEMSİLCİLİĞİNİN AÇILIŞINA KATILDI

Cumhur İttifakı AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, MHP Darıca İlçe Teşkilatı tarafından Osmangazi Mahallesinde açılan mahalle temsilciliğinin açılış törenine katıldı. Açılışa MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay ve MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün ile Cumhur İttifakı Darıca Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililer katıldı. Törende açılış konuşması yapan MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, “Ülkücüler bugüne kadar dahil oldukları hiçbir işi yarım bırakmadı. Darıca’da Cumhur İttifakı adayı Muzaffer Bıyık’ı belediye başkanı seçmek için sonuna kadar destek olacağız” diye konuştu. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da yaptığı kısa konuşmada birlik beraberlik mesajları vererek Cumhur İttifakı’nın beka meselesi olduğunu söyledi.

DARICA’DE NE YAPACAKSAK BİRLİKTE YAPACAĞIZ

Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık ise Darıca’yı birlikte yöneteceklerini kaydederek “Mesele siyaset değil. Mesele memleket meselesi. Cumhur ittifakı ülkemizin beka meselesidir. Biz ittifakı milletimizin gözünün önünde yapıyoruz. Zillet ittifakı gibi gizli kapaklı yapmıyoruz. Darıca’da MHP ile uyumlu bir diyalogumuz var. Bu uyum seçimden sonra da devam edecek. Darıca’yı birlikte yöneteceğiz.  Darıca’da bir çivi çakacaksak birlikte çakacağız. Birlikteliğimiz devam edecek” diye konuştu.

ÜNLÜ: “DARICA’DA EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise ülkücülere seslenerek Muzaffer Bıyık’a destek istedi ve şöyle konuştu: “Cumhur İttifakı 15 Temmuz’da tankların önüne yatan halkımız tarafından kuruldu. Siyaset artık ikinci planda. Ön planda devletimizin bekası var. Cumhur İttifakı adayımız Muzaffer Bıyık’a ananızın ak sütü gibi helal olan oylarınızı isteyin. Darıca’yı, Kocaelİ’yi birlikte yöneteceğiz. Oylarımızı vereceğiz. Darıca’da en yüksek oranda seçimi kazanmalıyız. Darıca’da güzel bir birliktelik var. Darıca’daki Cumhur İttifakı uyumu 12 ilçede örnek gösteriliyor.”

YORUM EKLE