banner114

Tartışılan salonu Altuntaş boş bırakmadı!

AK Parti Gebze İlçe yönetiminin haftalık yönetim kurulu toplantılarını Kent Meydanı’nda bulunan Nikah salonunda yapması tartışmalara yol açmıştı.

Tartışılan salonu Altuntaş boş bırakmadı!

AK Parti Gebze İlçe yönetiminin haftalık yönetim kurulu toplantılarını Kent Meydanı’nda bulunan Nikah salonunda yapması tartışmalara yol açmıştı. İYİ Parti İlçe Başkanı Burak Uluköylü, geçtiğimiz günlerde yayınladığı açıklama da AK Parti’nin salon için bedel ödeyip ödemediğini, elektrik parası verip vermediğini sormuştu. Bu konuda AK Parti cephesinden henüz resmi bir açıklama yapılmazken, yeni Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş’ın da ardı ardına toplantılar yapması tartışmaları alevlendirdi.

İNAT OLARAK ALGILANDI

Geçtiğimiz hafta AK Parti Gençlik Kolları başkanlığı ataması yapılan Enes Altuntaş, önce Ana Kademe Gençlik Kolları yönetimiyle, ardından Yedek yönetimiyle aynı salonda iki gün üst üste toplantı gerçekleştirmesi, “İnadına yapıldı” algısına neden oldu.  AK Parti ve İYİ Parti arasında salon tartışmalarının önümüzdeki günlerde de sürmesi beklenirken, bu konuda açıklama yapmayan AK Parti Gebze’nin önümüzdeki günlerde de salonda toplantıları devam ettirip ettirmeyeceği merak ediliyor.

YORUM EKLE