banner107

Tarhan’dan şoke eden benzetme!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise Gebze’nin İzmit ile hiçbir alakası olmadığını ifade ederek, İstanbul’un kenar bir köyü olduğunu vurguladı.

Tarhan’dan şoke eden benzetme!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ise Gebze’nin İzmit ile hiçbir alakası olmadığını ifade ederek, İstanbul’un kenar bir köyü olduğunu vurguladı. Tarhan, “CHP parti içi demokrasiyi işleten tek parti. Kendi seçimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’yi yönetmek için kolları sıvadık. Artık pandemi ile birlikte yaşamaya alışmalıyız. Önlemlerimizi alarak halkla kucaklaşmalıyız. Türkiye’de ne yazık ki korku politikası var ve insanlar konuşmaya korkuyor. Eskiden Milletvekilleri kamu yatırımları için çalışırdı TBMM’de, rahmetli Alattin Kurt çok büyük hizmetler kazandırdı. Ama bugün insanlar bizi açım, işsizim diyerek arıyor. En büyük mücadelemiz yoksulluk ve işsizlik. İnsanlar şu anda bizi yatırım için aramıyor, iş istiyor, aş istiyor. CHP iktidarında Gebze il olacak. Bunun Gebze’ye de İzmit’e de katkısı olacak. Kocaeli ile hiçbir ilişkimiz yok. Gebze, İstanbul’un kenar köyü. Bu kent teknolojisi, sanayisi varsa İl olmalıdır. Herkes bu kentin il olması için çalışmalıdır.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KÖYÜ

Türkiye’nin en büyük ilçelerinden birisi Gebze. Kent kültürünün gelişmediği ve sorunlarının imar sorununun alt yapı sorunun çözülmediği Türkiye’nin en büyük köyü. Akşamları dışarı çıkamıyoruz, tiyatro, sinemalarımız yok. Bir tarih ve kültürü yaşayamıyoruz. Tarih ve kültür burada ama hangisi yaşatılıyor. Kent dediğiniz zaman bir kültürü olmalı. Karanlık bir kent Gebze. Onun için bu kent,in İl olması gerekir, Büyükşehir olması gerekir. İzmit ve Gebze’de 750 bin üzerinde nüfus var, ikisi de Büyükşehir olacak. Bizim vatandaşımız İzmit’e gitmiyor ki, İstanbul’a gidiyor. Çalışanlar İstanbul’a gidiyor, buradan para kazanan sanayi İstanbul’a gidiyor.

YORUM EKLE