banner114

Sezer ev ev geziyor, gönülleri kazanıyor

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, ev ev gezerek gönülleri kazanıyor, hemşehrilerinin sorun ve sıkıntılarını dinleyip, çözümünü sağlıyor.

Sezer ev ev geziyor, gönülleri kazanıyor

Cumhur İttifakı ve AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Ali Yıldırım Sezer, ev ev gezerek ziyaretlerini sürdürüyor ve hemşehrilerinin gönlünü kazanıyor. İlçe Başkanı Çetin Seymen’inde eşlik ettiği Sezer, son olarak “Hoş geldin Bebek” ziyareti gerçekleştirdi. Gelincik Camisi İmamı Yusuf Çelik'i evinde ziyaret eden Sezer, yenidünyaya gelen bebekleri için aileye "Allah analı babalı büyütsün" temennisinde bulundu.

ÇOCUKLAR BİZİM GELECEĞİMİZ

Ali Yıldırım Sezer daha sonra Serkan Kosdik'in evine konuk oldu. Kostik ailesinin değerli evladı Berat ile bir araya geldi. Berat’ın engelli olmasından dolayı ailenin sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Sezer, gerekenin yapılacağını belirtti. Çocuklarımız bizim geleceğimiz diyen Sezer, “Onlar için elimizden ne geliyorsa yapmakla mükellefiz. Berat’ta öğrendiğimize göre derslerinde çok başarılıymış. Onun için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. 

YORUM EKLE