banner114

Şenol Akyüz’den, Gönül’e güçlü destek

VIP İnşaat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Akyüz, Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül’e güçlü destek vereceğini açıkladı.

Şenol Akyüz’den, Gönül’e güçlü destek

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, VIP İnşaat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Akyüz’ü ziyaret etti. Yeşilova’da bulunan VIP Gayrimenkul Yatırım’da gerçekleşen ziyarette başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan da eşlik etti. Bir süre sohbetin ardından açıklamalarda bulunan VIP İnşaat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Akyüz, “İnşallah mimar ve kadın bakış açınız ile İzmit’e değerli projeler kazandıracaksınız. Bizler de sizlere bu yolda elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

İZMİT’E DEĞERLİ PROJELER KAZANDIRACAKSINIZ
Başkan adayı Gönül’ün ziyaretinden dolayı memnun olduğunu ifade eden VIP İnşaat Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Akyüz “Çıkmış olduğunuz bu yolda başarıları sonuçlar almanızı temenni ediyoruz. İnşallah mimar ve kadın bakış açınız ile İzmit’e değerli projeler kazandıracaksınız. Bizler de sizlere bu yolda elimizden gelen desteği vermeye hazırız. 31 Mart akşamı sizleri Belsa’da göreceğimizden şüphemiz yok. Allah yolunuzu açık etsin” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE