banner107

Sazı eline aldı ve bırakmadı!

CHP Gebze’nin dün gerçekleştirdiği basın buluşmasında Belediye Meclis Üyesi Saide Arslan Çalışkan’ın dinleyenleri yoran uzun konuşması tepki çekti.

Sazı eline aldı ve bırakmadı!

CHP Gebze’nin dün gerçekleştirdiği basın buluşmasında Belediye Meclis Üyesi Saide Arslan Çalışkan’ın dinleyenleri yoran uzun konuşması tepki çekti. Adeta sazı eline alan ve bir daha bırakmayan çalışkan, kendi söyleyip kendisi dinledi. İlçe Başkanı Gökhan Orhan’ın selamlama konuşması için söz verdiği Saide Arslan Çalışkan, Milletvekili ve PM Üyesi Tahsin Tarhan, İl başkanı Harun Yıldızlı, İlçe Başkanı Gökhan Orhan’dan bile fazla konuşarak mırıldanmalara neden oldu. Siyasi nezakete uymayarak, adeta kendisini belediye meclis toplantısı veya duruşmada gören Çalışkan, yaklaşık 25 dakikayı bulan konuşmasında dinleyenlere neredeyse hiçbir şey anlatamadı.

TOPLANTININ ÖNÜNE GEÇTİ

Selamlama konuşmasının çok ötesine geçen çalışkan, kendisinden sonra konuşan Harun Yıldızlı ve Tahsin Tarhan’a konuşmak için süre tanımadı. Toplantıyı kendi basın buluşmasına çeviren Çalışkan’a parti içinden de tepki geldi. Değerlendirmeye aldığı konularla ilgili programa katılanlar Çalışkan’ın ayrıca basın toplantısı düzenleyerek içini dökmesini istediler. Siyasi hiyerarşiyi arka plana atan Saide Arslan Çalışkan dinleyenleri yorarak dikkatlerin dağılmasına yol açtı ve toplantının önüne geçti. Ömür KAVRAN

YORUM EKLE