banner114

Saadet Gebze’ den geçim derdi çıkışı!

Saadet Partisi Gebze ilçe Başkanı Mustafa Türel ve Ekibi GOSB Bölgesi’nde Geçim ittifakı çalışmalarına devam ettiler.

Saadet Gebze’ den geçim derdi çıkışı!

İlçe Başkanı Türel yaptığı açıklamada bütün teşkilat mensuplarımızın gerek Gebzemizin gerek Ülkemizin en önemli probleminin kaynamayan tencerelerin kaynatmak olduğunu bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını ifade etti. Türel konuşmasının devamında şunları ifade etti;

HAVALE ETMEK OLMAMALI

Çeyrek aşıra yaklaşan bir iktidar vatandaşının dertlerine derman olmak yerine bu işin sorumlusu muhalefet gibi algı oluşturması kabul edilemez bir hal aldı. Milletimiz her geçen gün fakirleşmekte,borçlanmakta  aile içi şiddet artmakta daha da açsısı insanlarımız canına kıymaktadır. Bu yaşananlar idarede olmayanlara yüklemek acziyet göstergesinden başka bir şey değildir.

TAVIRLARINDAN UTANIYORUZ

İktidar işler iyiye gidince varız ama kötüye gidince yokuz söylemini kabul etmiyoruz. Geçmişte simit hesabıyla da başka hesaplar  yapılıp o zamanın durumunu göre mukayese ediliyordu. Şimdi bu mukayeselere yapılınca ya vatan haini oluyorsun ya dış güçler yapmış oluyor ya da milletin karnını muhalefet doyursun deniliyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Aklın ve Vicdanın yolu bir olması temennisi ile artık milletimizin asıl derdine yani geçim derdine kulak verin. Bunun için biz Saadet partililer olarak tüm gayretimizle çalışcağız.

YORUM EKLE