banner107

Refah Uyardı: Ahlaken çöküyoruz!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe teşkilatı haftalık olağan toplantısını ilçe merkezinde yaptı toplantı sonunda ilçe başkanı Engin Kılıç açıklamalarda bulundu.

Refah Uyardı: Ahlaken çöküyoruz!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe teşkilatı haftalık olağan toplantısını ilçe merkezinde yaptı toplantı sonunda ilçe başkanı Engin Kılıç açıklamalarda bulundu. Kılıç ahlaki yozlaşmayla ilgili şu sözleri kullandı: “Ülkemizde Ak Parti iktidarı, 2002 yılından bu yana tek başına yönetimde bulunmaktadır. Politika olarak batılılaşma ile birlikte muhafazakâr demokratlığı benimsemiş ve buna göre politika üretmiştir. iktidara yönelen ithamlara ise özgürlükçü ve batı yanlısı olduğunu, kişisel hayata ve yaşam tarzına müdahale etmediğini/etmeyeceğini de her defasında deklare etmektedir. Gerçekten de aile kurumunun temelini dinamitleyecek tarzda müstehcen yayın yapan yazılı ve görsel medyaya, alenen kadın ticareti yapılan mekânlara, -göstermelik bir iki operasyon hariç- uyuşturucu baronlarına, nikâhsız birlikte yaşamayı alenileştiren, modernlik, çağdaşlık olarak özendiren çevrelere alabildiğine özgürlük tanınmıştır. Hatta laiklerin beğenisini kazanma uğruna, kimi sanatçı müsveddelerine etek dolusu paralar karşılığında Belediyelerce konserler verdirilmek suretiyle, toplumdaki ahlaki çöküntü daha da derinleştirilmiştir.

SKANDAL PROGRAM

En son  ATV’de Esra Erol’un Programında görülmüştür ki örf ve adetleri ile ahlak yapımızı zehirleyen gündüz kuşağı kadın programların dada; cinayetler, tecavüzler, şüpheli babaların araştırılması amacıyla yapılan DNA Testleri gibi akıl almaz olaylar toplumun gözü önünde işleniyor. Bir erkek karısını aldattı tığını bir kadın ise Çocuğunun başkasından olduğunu milyonların gözü önünde hiç utanmadan sıkılmadan itiraf ediyor. Aile Bakanlığımızda bu programlara sessiz kalıyor. RTÜK hiçbir yaptırım uygulamıyor seyrediyor. Çok acilen zinanın suç sayılması gerektiğini seslendiriyoruz. Ayrıca Ermenistan’ın dost ve kardeş Azerbaycan topraklarına yönelik saldırılarını şiddetle kınıyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak her zaman Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanında olduğumuzu net bir şekilde ifade ediyoruz.

YORUM EKLE