banner114

Refah sandık müşahitleriyle seçime hazır!

Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Mart ayı ilçe divanı ilçe teşkilatında Genel  Merkez Kocaeli Sandık  Sorumlusu  Yaşar Birgül, İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağİl Sorumlusu Ali Taştan ve Teşkilat temsilcilerinin  katılımlarıyla heyecan dolu bir ortamda ilçe binasında  icra edildi.

Refah sandık müşahitleriyle seçime hazır!

Yeniden Refah Partisi Gebze Teşkilatı Mart ayı ilçe divanı ilçe teşkilatında Genel  Merkez Kocaeli Sandık  Sorumlusu  Yaşar Birgül, İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağİl Sorumlusu Ali Taştan ve Teşkilat temsilcilerinin  katılımlarıyla heyecan dolu bir ortamda ilçe binasında  icra edildi. Birim raporlarının sunumu Mahalle teşkilatlarının raporlarının alınmasıyla devam eden divanda Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç Açılış konuşmasını yaptı.

BOYUN EĞMEYECEĞİZ

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Kılıç şöyle konuştu: “Teşkilatlarımızın özveri ile gönüllerini açarak, heyecan ve coşku içerisindeki çalışmalarını taktır ediyorum. Genel Başkanımız Sandık baş müşahitleri çalışmasına Gebze İlçemizi dahil etmiştir. Bu yüzden Gebze teşkilatı olarak ilçemizde 775 sandığın Baş müşahitlerini % 85‘ni tamamlamıştır. İnşallah 12 Nisan’dan önce bu çalışmamızı tamamlayıp Genel başkanımıza güzel bir mesaj göndereceğiz. Halkın değerlerine saygısı olmayan halktan kopuk Amirallerin mesajlarına en azgın dönemleri olan 28 Şubatta olduğu gibi bugünde boyun eğmeyeceğiz yarında boyun eğmeyeceğiz. Herkes kendi işine baksın buyurun siyaset sahnesine.” Dedi.

SEÇİME HAZIRIZ

Genel Merkez Kocaeli Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ise açıklamasında şunları söyledi: “Olası bir Erken secim halinde hazır olmak bakımından sandık baş müşahitlerinin belirlenmesi için ciddi bir çalışma yapılacak. İlk etapta Gebze, Çayırova ve İzmit’te yaklaşık 2000 secim sandığından her birine dava eri bir sandık müşahidi atayacağız. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde en büyük toplumsal destek ve mutabakatın bizim üzerimizde oluşması ihtimaldir. Bu çalışmalarımızın tabana yayılması ve üstüne koyarak devam etmesi için İl, ilçe sandık sorumlusu arkadaşlarımıza ve teşkilatımıza çok iş düşmektedir. Bu bağlamda Gebze İlçe Başkanımız nezdinde Gebze İlçesi Sandık sorumlusu arkadaşlarımıza ve hasletten Fahri Sönmez ve Salih Yaban Ağabeylerimize teşekkür ediyorum. İnşallah 12 Nisanda İzmit, Gebze, Çayirova sandık sorumlularımızı tamamlamış olarak Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a raporlarımızı iletmiş oluruz. Biz daebe planı veya iması yapanların mesajlarını geçmişte olduğu gibi bugünde yok sayıp halkımıza en güzel mesajı Yeniden Refah İktidarında vereceğiz. Dedi. Konuşmaların ardından Başmüşahit çalışmalarındaki katkılarından dolayı Genel Merkez Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ve İl Başkan Yardımcısı Erkan Katırağ Fahri Sönmez ve Salih Yaban’a Plaket verdiler.

YORUM EKLE