banner114

Refah Mustafa Paşa’da buluştu!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları sabah namazını Çoban Mustafa Paşa Camiinde kıldıktan sonra kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıda Türkiye ve Dünya gündemi, teşkilat çalışmaları ve 17 Ekim’de Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ının katılacağı Kocaeli Kültür Merkezinde yapılacak Sandık sorumluları 

Refah Mustafa Paşa’da buluştu!

Baş Müşahit ve müşahitleri toplantısı için yapılacak çalışmalar istişare edildi. İlçe Başkanı Engin Kılıç yaptığı açıklamada  “Teşkilatlarımızın özveri ile gönüllerini açarak, heyecan ve coşku içerisindeki çalışmalarını taktır ediyorum. Genel Başkanımız Sandık baş müşahitleri çalışmasına Gebze’mizi dâhil ettikten sonra hızlı bir çalışma temposuna girdik. Gebze teşkilatı olarak ilçemizde 775 sandığın baş müşahitlerini yüzde 100 tamamlamıştır. İnşallah 17 Ekimde Kocaeli Kültür Merkezinde Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ının katılımıyla gerçekleşecek Baş Müşahit, Müşahit buluşmasına tüm teşkilatlarımızla firesiz katılacağız. Artık alternatif ve umut var. Yeniden Refah ile işçimize, memurumuza, esnafımıza bolluk ve bereket gelecek.” Dedi.
GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPACAKLAR
Genel Merkez Kocaeli Sandık Sorumlusu Yaşar Birgül ise, “Olası bir erken seçim halinde hazır olmak bakımından sandık baş müşahitlerinin belirlenmesi için teşkilatlarımızda ciddi bir çalışma yapılıyor. İlk etapta Gebze, Çayırova ve İzmit’te yaklaşık 2 bin secim sandığından her birine Baş müşahidinizi atadık. Bu bakımdan önümüzdeki günlerde en büyük toplumsal destek ve mutabakatın bizim üzerimizde olduğu görülmektedir. Bu çalışmalarımızın tabana yayılması ve üstüne koyarak devam etmesi için İl, ilçe sandık sorumlusu arkadaşlarımıza ve teşkilatımıza çok iş düşmektedir. Bu bağlamda Gebze İlçe Başkanımız nezdinde Gebze’deki sandık sorumlusu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiler. Şimdi sıra 17 Ekimde Kocaeli Kültür Merkezinde yapılacak sandık sorumluları toplantısına Baş Müşahit ve müşahitlerimizi getirmek olacaktır. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın dediği gibi; Sandıklar davar olacağız, her bir seçmeni tanıyacağız, hayatına dokunacağız ve milletimizin yüzünü ancak Millî Görüş'ün Yeniden Refah Partisi'nin güldürebileceğini anlatacağız. Allah'ın yardımı ve milletimizin teveccühü ile yapılacak ilk seçimde milletimizi yeniden Millî Görüş'ün 'Önce Millet' diyen, adil paylaşım ve istihdam diyen anlayışıyla tekrar buluşturacağız” dedi.

YORUM EKLE