banner114

Refah Gebze’de esnafla buluştu!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı esnaf buluşmaları  kapsamında Köşklüçeşme, Osman Yılmaz ve Beylikbağı’nda esnaflarla buluştu.

Refah Gebze’de esnafla buluştu!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı esnaf buluşmaları  kapsamında Köşklüçeşme, Osman Yılmaz ve Beylikbağı’nda esnaflarla buluştu. İlçe Başkanı Engin Kılıç, esnaf ziyaretleri  esnasında yaptığı açıklamada, “Hem Gebze’mizin dört bir yanında esnaf buluşmaları yapıyoruz halkımızın yanına giderek bizzat kendimiz derdini, taleplerini, sıkıntılarını dinliyoruz. Bu sıkıntıların, bu problemlerin çözümünün Milli Görüş'te ve Yeniden Refah Partisinde olduğunu kendilerine iletiyoruz. “dedi.

ESNAFIN SIKINTILARINI ANLATTI

Esnaf ziyaretlerinde gördükleri en büyük problemin ekonomik sıkıntılarla, geçim derdi ve işsizlik olduğunu dile getiren Engin Kılıç şöyle konuştu: "Yeniden Refah Partisi olarak aynen 54. Hükümet'teki Milli Görüş bolluk ve bereketini yeniden bu millete yaşatmak üzere aynı zihniyetle, aynı aşkla yola çıktığımızı, borç, faiz, zam, vergi ekonomisinden üretim, istihdam, ihracat ekonomisine geçeceğimizi belirtiyoruz. Dar gelirli milyonların alım gücünü, refah seviyesini, aynen 54. Hükümet'te olduğu gibi yeniden arttıracağız. Çiftçi ve köylünün yüzünü de en yüksek taban fiyatlarıyla, en büyük teşviklerle yine aynen 54. Hükümet'te Milli Görüş'ün yaptığı gibi güldüreceğimizi ifade ediyoruz. 'Önce millet' diyerek, milletimizi Gebze’mizin dört bir yanında bire bir şahit olduğumuz bu sıkıntıdan, bu felaketten kurtarmak için gece gündüz koşuyoruz.”

YORUM EKLE