banner114

Refah Gebze: Horoz dövüşü yapmayın!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Haftalık toplantısını İlçe Teşkilatında gerçekleştirdi.

Refah Gebze: Horoz dövüşü yapmayın!

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Haftalık toplantısını İlçe Teşkilatında gerçekleştirdi. Toplantı sonunda açıklama yapan Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Kocaman başta iktidar olmak üzere diğer muhalefet partilere eleştirilerde bulunarak, “İstanbul Sözleşmesini destekleyenler neyi savunduklarını bilmiyorlar yaptıkları gösterilerde taşınan dövizlere fotoğraflara bir baksalar çoğu kardeşimiz biz ne yapıyoruz der. Örneğin  Antalya’da Disk ve, Eğitim –İş İstanbul sözleşmesini iptalini gerekçe göstererek organize ettiği  İyi Parti ve CHP’li Milletvekilleri ve İl Başkanlarının da destek verdiği eylemde büyük rezillik yaşandı fotoğrafı burada bu nasıl özgürlük ahlaksızlığın özgürlüğü olur mu?

28 ŞUBATI HATIRLATTILAR

 Bu mu mutlu kadın projesi. Bu ülkedeki dindar ve inançlı insanımıza “Şeflik Dönemi’nin ve 28 Şubat’ın karanlıklarını” hatırlatan kavram ve ifadelerle tepki gösterdiler, karşı çıktılar. Aslında içlerinin, özlerinin değişmediğini, sadece zaman zaman “inançlı kesimden oy alabilir miyiz?” kaygısıyla takiyye yaptıklarını ortaya koymuş oldular.28 Şubat öncesinde ve sonrasında bu ülkede yıllar boyunca Milletimiz ’in 1000 senelik temel değerleri, kutsalları aşağılanmaya, değersizleştirilmeye çalışılırken, insanlarımızın dininin, inancının gereklerini yerine getirme hakları elinden alınırken; sus-pus olan, hatta buna destek olanlar, şimdi çıktılar Avrupa’nın hazırlayıp dayattığı bir sözleşmeyi adeta kutsallaştırdılar. Enson medyada gördüğümüz sen eroincisin sen kokaincisin (pudra Şekeri) tartışmasıyla CHP ve AKP yandaşları sosyal medyada horoz dövüşü yapıyorlar. Bir durun iyilik ve hizmet kimden geliyorsa takdir edelim kötülük ve eziyet kimden geliyorsa karşı çıkalım.

EKONOMİYİ KONUŞALIM

2020 yıllında Türkiye'de 99 bin 588 esnaf dükkânını kapattı. 40 bin 735 şirket kapandı. Milyonlarca insan demektir bu. Böyle bir noktada esnafın kredi taksitlerinin en az 1 yıl ertelenmesi lazım. O kredi borcunun faizinin, hiç değilse yarısının devlet tarafından karşılanması lazım. Esnafa doğrudan nakit desteğinin artırılarak sürdürülmesi lazım. Esnafın su, doğal gaz, elektrik ve SGK borcunun mutlaka faizsiz şekilde en az 1 yıl ertelenmesi lazım. Kısa çalışma ödeneğinin de en az 6 ay daha devam ettirilmesi lazım

YORUM EKLE