banner114

MHP’de 3 ilçe Başkanı istifa etti!

MHP Gebze, Darıca ve Dilovası İlçe Başkanları, ilçe başkanlığı görevlerini bıraktıklarını açıkladılar.

MHP’de 3 ilçe Başkanı istifa etti!

MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 'Sayın Genel Başkanımız, Hareketimizin Lideri, Türk Dünyasının Lider Sayın Devlet Bahçeli' nin izni ile 2 dönem ilçe başkanlığı görevini yürüttüm.

Yeni atanan MHP Kocaeli İl Başkanımız Sayın Av.Yunus Emre Kurt'un ileriye dönük çalışmalarına destek olmak amacıyla MHP Gebze İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldığımı kamuoyuna ve ülküdaşlarıma beyan ediyorum.

Bütün dava arkadaşlarıma hakkını helal etmesini önemle rica ediyorum.

Hareketimizin Lideri Devlet Bahçeli!

Ömrümün sonuna kadar hareketimizin ve liderimizin emrinde olacağımı kamuoyuna ilan ediyorum'

MHP Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; 'Göreve geldiğim günden bugüne kadar yanımda olan bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Liderimiz Türk Dünyasının umudu Devlet Bahçeli beyin talimatıyla yeni il Başkanımız atanmıştır . Atanan il Başkanımızın daha rahat çalışması açısından MHP Dilovası İlçe Başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Herkes hakkını helal etsin...

Liderimin ve teşkilatımın emrindeyim.

Nefisten ve nefesten vazgeçene kadar liderimizin emrindeyim'

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; 'Sayın Genel Başkanımız, hareketimizin lideri, Türk Dünyasının umudu Sayın Devlet Bahçeli' nin izni ile 3. cü dönem ilçe başkanlığına layık görüldüm;

Yeni atanan il başkanımızın daha rahat çalışabilmesi açısından MHP Darıca İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldığımı beyan ediyorum.

Bu güne kadar benim yanımda olan bütün dava arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunarken herkesin hakkını helal etmesini önemle rica ediyorum.

Hareketimizin Lideri Devlet Bahçeli

Ömrümün sonuna kadar hareketimizin ve liderimizin emrindeyim'

YORUM EKLE