banner114

Kısıtlamalar kalktı, CHP ayaklandı!

1 Haziran itibariyle başlayan Kademeli normalleşmeyle beraber, siyasette normalleşmeye başladı.

Kısıtlamalar kalktı, CHP ayaklandı!

Kış aylarından beri uygulana sert tedbirler nedeniyle parti çalışmalarını askıya alan CHP Gebze’de, 1 Haziran sonrası hareketlilik başladı. İlçe Başkanı Gökhan Orhan, İlçe yöneticileri ve Meclis üyeleriyle beraber mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Çalmadık kapı, gidilmedik yer bırakmayacaklarını ifade eden Orhan, ekibiyle birlikte vatandaşların sorunlarını dinledi. Orhan Mustafa Paşa mahallesinde gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İktidara adım adım yürüdüğümüz bu zamanda, söz verdiğimiz gibi "çalmadık kapı, girilmedik sokak, sıkmadık el" bırakmayacağız.

Çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Birim başkanımız Kemal Dogan  ve yönetimine, kıymetli vakitlerini ayırarak bizleri dinlemeye gelen partililerimize, mahalle sakinlerine çok teşekkür ederiz. Her geçen gün daha da büyüyen, güçlenen bir Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak yaşadığınız kente hizmeti, sorunlarına çözüm üretmeyi ilke edindik, görev bildik.

Katılım sağlayan Kadın Kolları Başkanıma, Gençlik kollarımıza yönetim kurulu arkadaşlarıma ve Meclis gurubumuza  Teşekkür ederim.”dedi.

YORUM EKLE