banner114

Kaymakam’a teşekkür, Başkana eleştiri!

DEVA Partisi Darıca İlçe Başkanı Muhammet Ali Ünsür gündeme dair yaptığı açıklamada “Darıca ilçe başkanlığı olarak başlattığımız ‘Esnafımıza Sahip Çıkıyoruz’ kampanyasının geniş bir katılım ile sürmesi hepimizi mutlu etmektedir.

Kaymakam’a teşekkür, Başkana eleştiri!

DEVA Partisi Darıca İlçe Başkanı Muhammet Ali Ünsür gündeme dair yaptığı açıklamada “Darıca ilçe başkanlığı olarak başlattığımız ‘Esnafımıza Sahip Çıkıyoruz’ kampanyasının geniş bir katılım ile sürmesi hepimizi mutlu etmektedir. ‘Alışverişlerimizi Darıca esnafından yapıyoruz, esnaf kazanırsa Darıca kazanır’ mottosuyla yaptığımız çağrılara her kesimden vatandaşımız desteğini göstermektedir.” dedi. Sözlerine devam eden Ünsür, “Geçtiğimiz hafta sonu Sayın Kaymakamımız Yüksel Kara ve beraberindeki heyetin sokağa çıkma yasağından muaf esnaflarımıza yaptığı ziyaretleri ve bu kapsamdaki açıklamaları için müteşekkiriz. Yapılan çalışmaların olumlu yansımalarını da görmekteyiz” diye konuştu.    

MUZAFFER BIYIK’A ÇINARALTI SORULARI

Sözlerini Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a seslenerek sürdüren Ünsür, “Sayın Bıyık, maalesef gerçek ülke gündeminden partiniz gibi koptuğunuzu görüyorum, esnafımız ve halkımız bu kadar zor durumdayken, tarihi meydanımız Çınaraltı’nın sözde restorasyonunun zamanı mı? Müsamere anketlerle bir de çoğulcu karar kılıfına bürünmüş bu hatadan hemen vazgeçin. ‘Acı mı istersin, daha acı mı istersin?’ diye anket olmaz. Gerçek anket söyle olmalı ‘Tarihi Çınaraltı yıkılıp yeniden mi yapılmalı yoksa oraya harcanacak para ile esnafımızdan alışveriş yapılıp ihtiyaç sahiplerine mi verilmeli?’ Sayın Bıyık’a eğer hala sonucun farkında değil ise Darıca Belediyemizin sitesinden bu anketi başlatmasını ve kendi gözleriyle de görmesini öneriyorum. Biz bu soruları her ziyaretimizde esnafımıza, vatandaşımıza soruyoruz ve karşılığını alıyoruz.” dedi.

YORUM EKLE