banner114

Katırcıoğlu Kocaeli’yi boş bırakmıyor!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, ilimiz genelinde çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulundu.

Katırcıoğlu Kocaeli’yi boş bırakmıyor!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, ilimiz genelinde çeşitli kurum ve kuruluşlara ziyaretlerde bulundu. Aynı zamanda TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkanı da olan Katırcıoğlu, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan hakkında açıklamalarda bulunmuş ve Türkkan’ın Dilovası’nda bulunan Yağ fabrikasının orman arazisi üzerinde ileri sürmüştü. Katırcıoğlu’nun açıklamaları sonrası harekete geçen ekipler, söz konusu fabrika da mühürleme işlemi gerçekleştirmişti. Her fırsatta ilimizde bulunan ve TBMM’nin tatil olduğu günlerde Kocaeli’de çalışmalar gerçekleştiren Katırcıoğlu, bugün de kamu kurum ve kuruluşların ziyaretler gerçekleştirdi. Kocaeli Bilim, Sanayi ve Teknoloji il Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, İl Müdürü İlhan Aydın ile kurumun çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunan Katırcıoğlu daha sonra Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek, İl Müdürü Ahmet Kırılmaz ile kurumun çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Her fırsatta ahde vefasını göstererek teşkilata emeği geçen isimleri unutmayan, çat kapı hanelere de konuk olan Katırcıoğlu, performansıyla takdir toplarken, Kocaeli’yi boş bırakmadığını da göstermiş oluyor.

Katırcıoğlu, Kocaeli Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın'ı ziyaret etti. 

Katırcoğlu'nun Çevre ve Şehircilik il Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek, İl Müdürü Ahmet Kırılmaz'ı ziyareti.

Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcoğlu, ahde vefa ziyaretleri kapsamında önceki dönem AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara'yı ziyaret etti. 

Katırcoğlu, teşkilat ziyaretleri kapsamında Gebze eski Belediye Başkanı Adnan Köşker'i ziyaret etti. 

YORUM EKLE