banner114

İYİ Partili Bayrak hedeflerini açıkladı!

İYİ Parti Çayırova ilçe Başkanı İlhami Bayrak değerlendirme toplantısı düzenledi.

İYİ Partili Bayrak hedeflerini açıkladı!

Mehmet Şeref Uzunal’dan boşalan İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanlığı görevine atanan Bayrak, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Görevi devraldığımız kıymetli başkanımız Sayın Mehmet Şeref Uzunal nezdinde bugüne kadar partimizde görev yapmış tüm yol arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İlçe başkanlığı görevini devraldığım günden bu yana geçen kısa sürede gördüm ki İYİ Parti’ye Çayırova halkımızın ciddi bir teveccühü var. Geçtiğimiz dönemde belediye başkan adayı olarak yaptığımız saha çalışmalarında ve karşılığında aldığımız oy oranlarında aslında bu ilginin ilk sinyallerini almıştık. Fakat genel siyasette sayın genel başkanımız Meral Akşener’in çalışmaları ve siyasi duruşu bu ilgi ve alakayı katlayarak arttırmıştır. İlçe başkanlığımızın başlaması ile birlikte çok şükür Çayırova halkı bizleri hiç yalnız bırakmadı. Gerek üye olarak gerekse yanımızda olduklarını beyan ederek bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza bir kez daha şükranlarımızı sunuyorum.
BİRLİKTE YOL YÜRÜYELİM
İlçe yönetimimizi oluştururken emin olun ki çok zorlandık zira üyemiz olan partimizde yer alan isimlerin hepsi birbirinden kıymetli. Tabi ki bizler için bu bir bayrak yarışı, görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek adına heyecanımızı hiçbir zaman yitirmeden, halkımızın yoğun teveccühünden dolayı rehavete kapılmadan emek ederek, halkımıza değerek çalışmaya devam edeceğiz. Ben sizlerin aracılığı ile bir kez daha tüm halkımızı İYİ Parti’ye üye olmaya, ülkemiz için, ilçemiz için birlikte yol yürümeye davet ediyorum.
MİLLET İTTİFAKI RUHU
Ülke genelinde oylarını sürekli olarak arttıran tek parti olan İYİ Parti’mizin genel siyasette ki yol çizgisini, halk ile iç içe olan siyasi duruşunu ve Millet İttifakı ruhunu bizlerde ilçemizde en iyi şekilde yansıtmaya gayret göstereceğiz.  Önümüzde ki süreç içerisinde yapacağımız birçok etkinlik, program ve saha çalışmaları ile yoğun bir mesai harcayacağız. 
 

YORUM EKLE