banner114

İLHAMİ BAYRAK GENÇLERLE BULUŞTU

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, Akse Mahallesi’nde ilk kez oy kullanacak gençlerle buluştu.

İLHAMİ BAYRAK GENÇLERLE BULUŞTU

Cayırova Iyi Parti Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelenk ve yönetimi tarafından organize edilen “İYİ Gençlik” toplantısına katılan Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak, gençlerle sohbet ederek, gençlerin yerel yönetimden beklentilerini dinledi. İYİ Parti Çayırova İlçe Başkanı Mehmet Şeref Uzunal, İlçe Yönetimi ve Meclis Üyesi Adaylarının da katımlıyla gerçekleşen toplantıya ilgi yoğun oldu.

UZUNAL: “SİZİN FİKRİNİZ OLMADAN OLMAZ”

Programda ilk sözü alan İlçe Başkanı Uzunal: “Burada ki gençlerimiz bizlerin umudu, ilçemizin geleceğidir. Sizlerin içinde olmadığı, fikrinizin dikkate alınmadığı bir yapı bizler için yok niteliğindedir. Başkan Adayımız özellikle siz gençler için önemli projeler hazırladı. Bugün bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Başkan Uzunal’ın konuşmasının ardından ise sözü Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak aldı.

BAYRAK’A GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ

Gençler tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Başkan Adayı Bayrak: “Burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutlu oldum. Bizim sizlere anlatacaklarımızdan ziyade sizlerin bizden beklentileri neler onları duymak isterim. Burada bir ağabeyiniz, bir büyüğünüz olarak bulunuyorum, Başkan seçildikten sonrada bu durum böyle olacak. Belediyeye geldiğinizde İlhami Amcamla görüşeceğim demeniz yeterli olacak, kapımızda gönlümüzde gençlerimize sonuna kadar açıktır. Burada gözleri pırıl pırıl bakan umut dolu gençler var ve bu umut dolu bakışlar aslında bu göreve talip olma sebeplerimizden birisidir. Sizlerin geleceğine sahip çıkmak adına ve yine sizlere daha iyi bir gelecek bırakmak adına yola çıktık” şeklinde konuştu.

“SORUNLARINIZI EN İYİ BİLEN VE ÇÖZECEK KİŞİ BENİM”

Gençlerle samimi bir havada, sohbet niteliğinde bir toplantı gerçekleştiren İlhami Bayrak gençlerin sorunlarını iyi bir analiz ile tespit ettiklerini belirterek: “Eğitim, Ulaşım, Burs, İstihdam, Sosyalleşme, Spor gibi birçok alanda önemli projeler hazırladık sizler için. İYİ Gençlik, İYİ Gelecek adı altında hazırladığımız, içerisinde onlarca size özel projenin yer aldığı bir çalışma gerçekleştireceğiz. Burada gençlerimizden gelen sorular aslında Çayırovamızda konuştuğumuz tüm gençlerimizin sorun ve sıkıntılarına tercüman olacak nitelikte. Eğer Çayırovalı gençlerin; Eğitim, Ulaşım, Burs, İstihdam, Sosyalleşme, Spor gibi konularda sorunları varsa bunu çözecek kişi benim. Çünkü sizler gibi Çayırovalı 5 gencin babasıyım. Fatih Spor Kulübü’nde ise evlatlarım olarak gördüğüm yüzlerce genç ile her daim iç içeyim. Gençleri bu sorunları bizimle birlikte tarih olacak inşallah” dedi.

GENÇLİĞİN UMUDU SLOGANLARI İLE UĞURLANDI

Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın yoğun alkış alan konuşmasının ardından, ikramlar ve sohbetler eşliğinde devam eden program toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu. Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelenk, davetleri üzerine programa katılıp gençlerin sorularını yanıtladığı için Başkan adayı Bayrak’a teşekkürlerini sundu. Dışarıda fotoğraf çekilen gençler “Gençliğin Umudu İlhami Bayrak” sloganları eşliğinde Bayrak’ı uğurladılar.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 13:29
YORUM EKLE