banner107

Hürriyet’e bir tepki de MHP’den!

MHP İzmit Belediye meclis üyesi İlker Kazan İzmit Belediyesi’nin aldığı araçların reklamını Gebze’de yapmasına tepki göstererek “Belediyenin çöp kamyonları  sadece Gebze bölgesindeki reklam panolarını süslüyor” dedi.

Hürriyet’e bir tepki de MHP’den!

MHP İzmit Belediye Meclis Üyesi İlker Kazan, geçirmiş olduğu ağır ameliyatın ardından çalışmalara hızlı bir şekilde başladı.Köy ve mahalleleri gezerek sorunları yerinde inceleyen Kazan İlk olarak , İzmit Akpınar Mahallesi’ne giderek mahallenin eksiklerini yerinde inceledi.  Muhtarlık için İzmit Belediyesinin halen yer göstermemesinin takipçisi olacağını söyleyen Kazan, mahallede istinat duvarını için muhtarın dilekçe verdiğini, köydeki köprünün üzerine köy halkının korkuluk istediğini ifade etti.

ÇÖP KAMYONLARI ÇALIŞMIYOR MU?

Kazan ayrıca köyden akan dereye dökülen moloz ve çöpleri yerinde inceledi. Kazan, “Belediyenin çöp kamyonlarının sadece Gebze bölgesindeki reklam panolarını mı süslüyor acaba? Yoksa hizmet mi ediyor? Reklamlarda aldık diye belirtilen kamyonlar çalışmıyor mu? Paramızı reklam panolarında reklam edenler İzmit’te çalıştırılsa da İzmit temizlense” dedi.

İZMİTLİNİN PARASI SİYASİ REKLAMLARA GİDİYOR

Kazan, “İzmit’e harcanması gereken paraların önümüzdeki dönemde muhtemel partisince ve ortaklarınca alenen söylenen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Hanım’ın masrafları hiç olmazsa partisince ve ortaklarınca karşılanmalı. Bu daha doğru olur. İzmitlinin parası başkanın siyasi reklamına hibe gidiyor. Harcanan bu paralarla köyün eksikleri yapılabilir” dedi.

YORUM EKLE