banner114

Gençlere Güveren Başkan!

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nda yapılan değerlendirmeler sonucunda AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanlığına Murat Güveren atandı.

Gençlere Güveren Başkan!

AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanlığında Murat Güveren dönemi. AK Parti Çayırova İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Çayırova Belediyesi Meclis Üyesi Burak Fidan’ın yaş haddinden dolayı görevini bırakacak olmasının ardından, 7 ismin başkan olmak için başvuruda bulunduğu süreçte değerlendirmeler AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nda tamamlandı. Genel Merkez yetkilileri ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Baki Özdemir'in, değerlendirmeleri sonucunda Murat Güveren ismi üzerinde karar kılındı.

SERVET GÜNAY'DAN TEŞEKKÜR

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Servet Günay, Murat Güveren'in AK Genç Çayırova için belirlenen isim olmasının ardından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi; ''Genel Merkez Gençlik Kollarımızın tensipleriyle, İl Gençlik Kolları Başkanımız Baki Özdemir’in oluruyla yapılmış olan istişareler sonucunda Murat Güveren kardeşimiz Çayırova AK PARTİ Gençlik kolları başkanı seçilmiştir. Önceki dönem Gençlik Kolları Başkanımız Burak Fidan ve aday adayı arkadaşlarımıza emekleri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederim. Gençler bu yol sizin yolunuz bizler sizler için varız.''

YORUM EKLE