banner114

Gelecek'ten Baldur işçisine Destek!

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, 1 Mayıs'ta direnişte olan Baldur işçisine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile moral verdi.

Gelecek'ten Baldur işçisine Destek!

Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci, 1 Mayıs'ta direnişte olan Baldur işçisine Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ile moral verdi. İşçileri fabrika önünde ziyaret eden İlçe Başkanı Demirci, Genel Başkan Davutoğlu ile canlı bağlantı gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Baldur’un grevdeki işçileriyle 1 Mayıs’ta, Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci’nin ziyaretinde çevirimiçi görüşüp moral verdi.

ONLİNE BAĞLANTI

 Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci grevdeki işçileri ilçe yönetiminden Nazlı Üstün ile birlikte ziyaret etti. Demirci ziyareti esnasında Birleşik Metal Gebze 2 No’lu Şube Başkanı Necmettin Aydın, işyeri temsilcisi Erkan Kaya, günün gündüz nöbetçileri Suat Bakinbarın ve Soner Aygül ile görüştü. Bu esnada Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Kocaeli ile birlikte Doğu Marmara İlleri’ndeki il ve ilçe başkanlarıyla çevirimiçi görüşmesi esnasında Davutoğlu’nu Baldur’un grevdeki işçileriyle, çevrimiçi görüşmede buluşturdu. Davutoğlu görüşme esnasında işçilere destek verdi.

ALIN TERİ KUTSALDIR

Davutoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi: “İşçi, emekçi bayramınızı tebrik ediyorum. Çok da güzel bir buluşma oldu. Memnun oldum. En değerli ve övgüye layık insanlar, alın teriyle geçinen işçi ve emekçilerimizdir. Böyle bir günde sizinle görüşmekten ben de çok mutlu oldum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. İnşallah güzel bir mücadeleyle, haklarınızı en iyi şekilde alırsınız. Başarılar diliyorum. Emekçi, işçi bayramınız kutlu olsun. Bütün arkadaşlarınıza da selamlarımızı iletin.”

AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Birleşik Metal Gebze 2 No’lu Şube Başkanı Necmettin Aydın, Gelecek Partisi Çayırova İlçe Başkanı Kağan Demirci’nin grevi takip ettiğini belirtip ilgisinden ötürü teşekkür etti. 75 kişiyle birlikte 130 gündür direndiklerini, henüz bir anlaşmaya varamadıklarını Davutoğlu’na aktaran Aydın, “Sizin de katkınız bizim açımızdan çok değerli, önemli. Eski Başbakan ve bir parti lideri olarak buradaki sorunumuzun bir 1 Mayıs günü, sizin vasıtanızla kamuoyuna aktarılması açısından da çok değerli olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlantınızdan ötürü de çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE