banner114

"Gebze'yi şaha kaldıracağız"

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, 31 Mart seçim beyannamesini kamuoyuyla paylaştı

"Gebze'yi şaha kaldıracağız"

Cumhur İttifakı Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, projelerini tanıttı. Büyükgöz’ün proje tanıtım programına İttifakı oluşturan AK Parti ve MHP’liler yoğun ilgi gösterdi. Programa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ilçe başkanları İrfan Ayar ve Serkan Kural, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda davetli katıldı. Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ve Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz hazırlanan projeleri kamuoyuyla paylaştı. 
Büyükgöz’ün projelerine destek veren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, “Zinnur Bey'in  beyannamede açıklayacağı her şeyin altında benim de imzam var. Bunları hep birlikte gerçekleştireceğizm dedi.

ANALARININ AK SÜTÜ GİBİ HELALDİR
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı’na tam destek vererek, “Türkiye’nin geleceği buradaki görüntüdür. Biz Cumhur İttifakı’nı 15 Temmuz gecesi tankların önüne geçenlerin kurduğu ittifak ruhu olarak görüyoruz. Cumhur İttifakı’nda Zillet İttifakı’nda olmayan bir ruh var. Zillet İttifakı ruhsuzdur, Kandil’den ve Pensilvanya’dan talimat alırlar, ama bizim İttifakımız milletten talimat alır. Dünyada eşi benzeri olmayan bir yapıdır Cumhur İttifakı’dır. Liderlerimiz sayın Erdoğan ve Bahçeli dünyada kimsenin yapamadığını yapıp, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini kurdular. Bizim yıllarca kafamızı kuma gömdüler, Batı izin vermeden Türkiye hiçbir şey yapamaz delerdi. Ama bugün Türkiye kendi projelerini yapıyor. Zillet İttifakı, yeni sistemi tartışmaya açmak, Türkiye’yi eski düzene getirmek istiyor. Ama biz Ülkemizde ABD’nin ve başkalarının istediği, eski parlamenter sistemi istemiyoruz. Ülkücüler bu ittifakta analarının ak sütü gibi bütün adaylara oy verecekler ve kazanan Cumhur İttifakı olacaktır.”dedi. 
AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, “31 Mart akşamı Cumhur İttifakı’nın zaferini yaşayacağız. Onların kazanmak gibi hesabı yok. Onların dertleri başka. Onların hesaplarını boşa çıkartacağız. 31 Mart’a kadar durmadan, yorulmadan çalışacağız. Bizim davamız, birlik, beraberlik, kardeşlik davasıdır. Bizim Kızıl Elmamız büyük ve güçlü Türkiye’dir. 31 Mart’tan sonra da hizmetlerimizi devam ettireceğiz. Gönül Belediyeciliği anlayışıyla yola çıktık. Hakkın ve halkın memnun olacağı belediyeciliği, hak ve hukuk çerçevesinde sunmaya çalışacağız.”diye konuştu. 

"GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ PROJELERİ"
Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz projelerini anlatarak, “Biz bir yola çıkıyoruz. Proje yaparken, ihtiyaçlar neyse buna göre yapacağız. Yapacağımız işleri ihtiyaçlara göre sıralayacağız, bu projelerin dışında ki talepler ve beklentiler de olursa bunları da sizlerin hizmetine sunacağız. Katılımcı yönetim modeliyle ortak aklı esas kılacağız. Bu kente dair bütün düşüncüleri ortak aklı yakalamak için çaba göstereceğiz. Bunu kurumsal kimlik hale dönüştürmek için aktif bir Kent Konseyi oluşturup, Her mahalle için sorunları çözmek için Halk Meclisleri kuracağız.  Erişilebilir bir Başkan modeli oluşturacağız. Bu çerçevede halk buluşmaları yapacağız. Çalışmalarımızda daha çok Sosyal Belediyecilik hakim olacak, önceliğimiz insan olacak. Gebze'yi şaha kaldıracak projelerimiz var.

HÜNKAR ÇAYIRI’NA YAKIŞAN PROJE
Gebze’de Hayır Çarşısı’nı daha sistemli hale getireceğiz, Aşevi düşüncesini devam ettirmek istiyoruz. Evde Bakım hizmetlerini Bakanlıklarımızla sistemli hale getirip, engelsiz Gebze için Engelsiz Parklar yapacağız. Spor tesisleri ve yeni yaşam alanlarında engelliler için bütün sorunları ortadan kaldıracağız. Aile Danışmanlığı merkeziyle psikolojik destek sunacağız. Çocuk ve Gençlik Meclisleri oluşturacağız. Hedefimiz gençlerimizi ve çocuklarımızı yetiştirip, geleneklerimizi gelecek kuşaklara aktarmak. Gebze’ye kimlik kazandıracağız. Bu kapsamda Fatih Otağı Hünkar Çayırı’nda Panorama müzesi yapacağız ve Uluslararası Turizme açacağız. Gebze Kışlası Millet Bahçesi, eğitim ve spor kompleksi, Kamu binalarıyla donatılacak. Gebze’nin denizlerini kullanabilmesini sağlayıp, su havzalarını koruyacağız. Akıllı bir kent oluşturacağız.
 
AKILLI BELEDİYECİLİK
Yenilikçiliği geliştirmek için birimler kuracağız. Mobil uygulamalar yaygınlaştırılıp, yerli ve milli çözümler bulunacak. Kodlama sınıfları oluşturup, bilgisayar ve telefonu üreten gençler yetiştireceğiz. Gençleri yazılım yapar hale getirme hedefimiz var. Gebze kariyer merkezi oluşturup, istihdama katkı sunacağız. Enerji Verimliliği Merkezi kuracağız. Sanayi de dönüşümü gerçekleştireceğiz. Akıllı Ulaşım sistemi kurup, yatay ve estetik mimariyi uygulayacağız. Ulaşım Master ve acil eylem planı hayata geçecek. Gebze Metrosuyla trafik sorununa büyük neşter vuracağız. Gebze Lojistik köy, KOBİS, Kırsal kalkınma hayata geçecek. Sosyal Donatı alanı kapsamında ikinci bir Kent Meydanı yapılacak. Olimpik standartlarda Gebze Spor Kompleksi yapılacak ve sporun yanında olacağız. Gebze Tem Yanyol ve kavşakları yeniden düzenlenip, Yavuz Selim ve Hürriyet de tapu sorununu çözeceğiz, birilerinin şişirdiği balonları patlatacağız. Bunun dışında kısa ve orta vadede gerçekleştireceğimiz projeler var." 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 13:44
YORUM EKLE