banner108

Gebze'nin sorunları Kocaeli'de konuşulacak!

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, iki gün süren Muhtarlar ziyaretleriyle ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

Gebze'nin sorunları Kocaeli'de konuşulacak!

ÖZEL HABER

CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, iki gün süren Muhtarlar ziyaretleriyle ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Her hafta 1 ya da 2 gün benzer çalışmayı yapacaklarını ifade eden Orhan, halkın temsilcisi olan Muhtarları ziyaret ederek başladıkları bu çalışmayla mahallelerde ki sıkıntıları dinlediklerini açıkladı. Orhan, “Kocaeli genelinde 400 muhtarımıza bu şekilde İl başkanımızla ulaşacağız. Gebze’de ciddi anlamda alt yapı sorunu var. Uzaktan eğitimle alakalı çalışmalar yetersiz noktada. Hem internet alt yapısı yetersiz hem de özellikle Beylikbağı bölgesinde dar gelirli ailelerin evlerinde gençlerin kullanabilecekleri bilgisayar yok. Bu konuda Genel Merkezimizin ve İl başkanlığımızın çalışması var, bu konuda muhtarlarımıza bilgi verdik.”dedi.

GEBZE’NİN SORUNLARI KOCAELİ’DE DEĞERLENDİRİLECEK

Muhtarları dinleyerek kayıt altına aldıkları sorunları masaya yatırarak Gebze Meclisi’nde dile getireceklerini vurgulayan İlçe Başkanı Gökhan Orhan, “İnsanların böyle bir dönemde siyasi partilerin desteğine ihtiyaçları olduğunu gördük. Zaten sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz ve insanlar kendilerine destek olunduğunu görünce mutlu oluyorlar. İl başkanımız da yoğun bir tempo içinde oldu. Gerçekten Gebze’nin görülmesi gereken ve çözülmeyi bekleyen bir çok sorununu gözlemlemiş oldu. Bu yoğun programları tamamlayınca İl Başkanlığımızda geniş çaplı bir basın toplantısı düzenleyerek bu konuları gündeme taşıyacağız. Gebze’nim İl olması için Milletvekillerimiz TBMM’ye önerge vermişti. Ancak bu hali ile Gebze’yi İl yapmak çok zor. Bu nedenle mevcut sorunlarının muhakkak çözülmesi gerekir. Gebze büyük bir yer ama sorunları da büyük. CHP olarak kentimizin sıkıntılarının takipçisi olmaya devam edeceğiz.”diye konuştu.  Ömür KAVRAN

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 17:26
YORUM EKLE