banner114

Ertan Kara’ya ahde vefa ziyareti!

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Gençlik Kolları eski Başkanı Ertan Kara’yı ziyaret ederek hem ahde vefasını gösterdi, hem de siyasete dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Ertan Kara’ya ahde vefa ziyareti!

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Gençlik Kolları eski Başkanı Ertan Kara’yı ziyaret etti. Kadın Kolları Başkanlığı’na Şenay Önder, Gençlik Kolları Başkanlığı’na Enes Altuntaş’ın atanması ve yönetim kurullarının oluşmasından ardından İlçe Başkanı Recep Kaya ilk ziyaretini ahde vefa göstererek Gebze İlçe önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara’ya gerçekleştirdi. Metkar Turizm yönetim merkezinde gerçekleşen ziyarete Recep Kaya’nın siyasi mesajları damga vurdu. 2023 yolunda partiye emek veren herkese, bir karıncaya dahi ihtiyaçlarını olduğunu ifade eden Kaya, bu nedenle kimseyi dışarıda bırakmadıklarını söyledi.

HERKESE ULAŞACAĞIZ

2023 yılının sadece Türkiye için değil, dünya için büyük önem taşıdığını vurgulayan Recep Kaya, dünyada 2023 yılıyla beraber yeni bir başlangıç olacağını savundu. Bu nedenle üzerlerinde büyük bir yük olduğunu savunan Kaya, “Bu süreçte partimize emek vermiş, gönül vermiş herkese ihtiyacımız var. Aktif görevde olsun ya da olmasın, görev almamış bile olsa bu davaya gönül veren herkese tek tek ulaşacağız. Kimseyi dışarı bırakmadan, herkesle çalışmalara devam edeceğiz. Yakında esnaf ziyaretlerimizde bu minvalde başlıyor. Ertan Başkanımız da partimize büyük emekler vermiş, Gençlik Kolları döneminde çalışmalarıyla takdir toplayan değerli bir kardeşimiz. Bugün aktif görevde olmasa da gönül birlikteliğimiz sürüyor.”dedi.

PARTİMİZİN EMRİNDEYİZ

AK Parti Gebze önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Ertan Kara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda her daim partisinin emrinde olduğunu kaydetti. Kara, “Gençlik Kolları Başkanlığı dönemimizde Recep Başkanımızla beraber güzel teşkilat çalışmalarına imza attık. Kendisinin İlçe Başkanı olarak çalışmalarını yakından takip ediyorum. Bizde karınca misali ihtiyaç duyulan her noktada partimizin emrindeyiz. Ülkemiz için, Gebzemiz için elimizden geleni yapmaya hazırız.”diye konuştu. Ziyarette Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş da hazır bulundu. Ömür KAVRAN

YORUM EKLE