banner114

Erdoğan bugün Kocaeli’de

31 Mart yerel seçimlerine çok az bir süre kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Kocaeli, Milli İrade Meydanında miting yapacak.

Erdoğan bugün Kocaeli’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün miting öncesi saat 15.30’da Kocaeli Üniversitesi’nde yapımı tamamlanan Onkoloji ve Palyatif Bakım Hastanesinin açılışını gerçekleştirecek. Erdoğan, saat 16.30’da ise Milli İrade Meydanında gerçekleştirilecek olan mitinge katılacak. Mitingin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan kentten ayrılacak.

CUMHUR ADAYLARI DAVETTE BULUNDU


Bugün İzmit Milli İrade Meydanı'nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Kocaeli mitingi öncesinde Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan adayları ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek broşür dağıtıp mitinge davette bulundu.

“MEYDAN HUNCA HINÇ DOLACAK”


Milli İrade Meydanında gerçekleştirilecek olan mitinge en yüksek katılımın olması için çalışmalar bitti. Miting ile ilgili açıklama yapan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,”Biz Milli İrade Meydanında mitingimiz olacak şekilde hazırlıklarımızı yaptık. İlçelerimiz de ilde olduğu gibi komisyonlarını kurdu. Çalışacağız ve meydanı hınca hınç dolduracak bir miting yapacağız. Şimdiye kadar yaptığımız en güzel mitingi yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 13:21
YORUM EKLE