banner108

Ellibeş teşkilatlarda!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, kongrelerini tamamladıktan sonra ziyaretine gelen ilçe başkanları ve yönetimlerine iade-i ziyarette bulundu.

Ellibeş teşkilatlarda!

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, kongrelerini tamamladıktan sonra ziyaretine gelen ilçe başkanları ve yönetimlerine iade-i ziyarette bulundu. AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir’in de eşlik ettiği Ellibeş’in gündeminde Azerbaycan’a haince saldıran Ermenistan vardı.

ELLİBEŞ VE MİLLETVEKİLİ SEZER’DEN İLÇELERE ZİYARET

AK Parti’de pandemi nedeniyle ertelenen ilçe kongreleri 5-20 Eylül tarihleri arasında tamamlandı. Toplam 15 günde, delegelerin büyük katılımıyla gerçekleşen kongrelerde Servet Günay Çayırova, Av.Ufuk Acay Darıca, Recep Kaya Gebze, İlhan Yıldırım Dilovası, Ramazan Tuna Körfez, Koray Merdan Derince, Ali Güney İzmit, Mustafa Koral Başiskele, Çetin Seymen Gölcük ve Erol Ölmez Kandıra ilçe başkanı seçildi. Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz ile Karamürsel İlçe Başkanı Sait Mete, kongrelerini pandemi öncesi tamamlamıştı. Yeni ilçe başkanları mazbatasını aldıktan sonra yönetim kurulu üyeleriyle ilk ziyareti AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’e yapmıştı. Ellibeş, ilçe başkanları ve yönetimlerine iade-i ziyareti geciktirmedi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, İl Başkan Yardımcıları ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte iki gün üst üste ilçeleri gezerek, yönetim kurullarıyla bir araya geldi.

YENİ BAŞKAN VE YÖNETİMLERİ KUTLADI

Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, ziyaretler sırasında yönetimlere birer konuşma yaptı. Yeni dönemin ilimize ve teşkilatalara hayırlı olmasını dileyen Katırcıoğlu, “Her gün sahadayız, vatandaşımızla iç içeyiz. Emin olun, halkımız bizimle dertleşmeyi, bizleri yanında görmeyi çok istiyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin kalkınması ve büyümesi için yedi düvelle mücadelesini takdirle takip ediyor. Yeni yöneticilerimizle bu bağı daha da güçlendireceğiz. Teşkilatlarımıza bu anlamda önemli görevler düşüyor” dedi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş de, yeni seçilen ilçe başkanları ve yönetimlerini bir kez daha tebrik etti. Ellibeş, mazbatalar alındıktan sonra kendisine yapılan ziyaretlere vakit kaybetmeden yanıt vermek istediğini belirterek, “AK Parti 7.Olağan Büyük Kongre sürecinde 5 Eylül başlayan ilçe kongrelerimizi 20 Eylül’de tamamladık. Milletimizin sinesinden çıkmış bir hareket olan ve bugüne kadar kimseyi ötekileştirmeyen, kimseyi inancından, fikrinden, hayat tarzından ötürü hor, hakir görmeyen AK Parti, her kongre sürecinde olduğu gibi bu süreçten de güçlenerek çıkmıştır. Türkiye’nin özellikle bu dönemde buna ihtiyacı var. Diğer partiler kendi ikballeri, kişisel çıkarları için konuşabilir. Ancak AK Parti’nin böyle bir lüksü yok. AK Parti, 83 milyonun tamamını düşünerek siyaset yapan bir partidir. Sorumluluğumuz büyük. Unutmayın ki, AK Parti büyüdükçe Türkiye’nin birlik, beraberlik ve kardeşliği de büyüyecektir. Bu nedenle özellikle yeni üye çalışmalarımızda sizlerden ayrı bir özen ve gayret bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 12:47
YORUM EKLE