banner107

DEVA Dilovası’nı açtı!

DEVA Partisi, Dilovası ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi.

DEVA Dilovası’nı açtı!

DEVA Partisi, Dilovası ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi. Dilovası ilçe Başkanı Ali Çelik'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen tanıtım töreninde partililerin ve Dilovası sakinlerinin yoğun ilgisi dikkat çekti. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan açılış töreninde ilk olarak İlçe Başkanı Ali Çelik söz aldı. İlçe Başkanı Çelik, "Öncelikle bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan Partimizin MKYK Üyesi ve değerli hemşerimiz Sayın Ali Ufuk Yaşar Beyefendi’ye, İl Başkanımız Sayın Adem Koç’a, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, açılışımızda bizi yalnız bırakmayan diğer siyasi partilerimizin ilçe başkanlarına, DEVA Partimizin ilçe başkanlarına ve Dilovalı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte çıktığımız bu kutlu yolculukta hemşerilerimize hizmet için, bir an bile geri durmayacağız. Dilovası’nın, Kocaeli’nin ve Türkiye’mizin sorunları çok. Bunu biliyoruz. Ama inanıyorum ki, el birliğiyle bu sorunların üzerinden geleceğiz. Bu binalar siz değerli hemşerilerimizindir. Gelin hep birlikte ilçemizin sorunlarını masaya yatıralım. Çözüm yollarını birlikte bulalım ve dile getirelim. Dilova’mızın çevre sorunları konusunda bir rapor hazırlayarak bunu gerekli mercilere sunmak üzere çalışmalara başlıyoruz. İnşallah en kısa sürede Dilova’mıza ve Kocaeli’mize DEVA olacağız!” diyerek sözlerini tamamladı.

“İKTİDARA DOĞRU, EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ”

Ardından söz alan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç şunları ifade etti: “2 Temmuz’da görevi devraldığımızdan bu yana ekibimizle birlikte hızla çalışıyoruz. İl yönetimi, İlçe başkanları derken geçtiğimiz haftadan beri de İlçe yönetimlerimizin tanıtımlarını ve İlçe teşkilat binalarımızın açılışlarını gerçekleştiriyoruz. Geçen hafta Derince ve Karamürsel teşkilâtlarının açılışını muhteşem bir katılımla yapmıştık. Dün de Gölcük’ün açılışını hemşerilerimizin ve değerli halkımızın yoğun ilgisi ve katılımıyla gerçekleştirdik. Bugün görüyoruz ki, Dilovası teşkilatımızın açılışında da hemşerilerimizin yoğun bir ilgi ve teveccühü var. Her bir ilçemiz açılışında kıymetli halkımız, partimize nasıl sahip çıktığını ve güvendiğini gösteriyor. Bunun için hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. DEVA’nın Türkiye’nin dertlerine deva olmak için iktidara doğru emin adımlarla yürüdüğünü bu yoğun ilgiden de görebiliyoruz. Gerek il yönetimimizde ve gerekse de ilçe yönetimlerimizde Türkiye’mizin her bir köşesinden bütün renklerini görebiliyoruz. İşte bu, DEVA Partisi’nin bu milletin ta kendisi olduğunun en büyük ispatıdır. İşte bu nedenle bu milleti hiçbir güç durduramaz. Dilovası ilçe teşkilâtımız hayırlı olsun!”

“İKTİDARA GELDİĞİMİZDE BİZLERİ UYARMAYI SAKIN İHMAL ETMEYİN”

En son söz alan DEVA Partisi MKYK üyesi Ali Ufuk Yaşar da sözlerine yeni ilçe teşkilâtına başarılar dileyerek başladı. Ardından sözlerini şöyle sürdürdü, “Bugün Sayın Damat Bakanımız enflasyon rakamlarını ve işsizlik rakamlarını düşük açıklayarak adeta milletin aklıyla alay ediyorlar. Dolar yükselsin ne olacak ki, diyebiliyor. Ama karşısında eski Türkiye yok. Artık herkes ekonomi uzmanı oldu sayelerinde. Enflasyon yok diyor. Oysa Ahmet Amca ile Ayşe Teyze markete gittiğinde aldığı bir kalıp peyniri, bir hafta sonra tekrar almak istediğinde aynı paraya alabiliyor mu? Hayır! Peki bu nasıl enflasyonun olmamasıdır ki? Fiyatlar yerinde durmuyor. Artık Türkiye kendi buğdayını üretemiyor, buğday ithal ediyoruz. Bu buğdaylar dolar ile Avro ile gelmiyor mu? Dövizin yükselmesi bizi nasıl etkilemez? Traktörde yaktığımız mazot yurt dışından gelmiyor mu? O traktörle sürülen tarladan elde üretilen ürünleri, domatesi, patlıcanı, patatesi vatandaş her hafta daha pahalıya almıyor mu? Ama milletin gözünün içine baka baka enflasyon düşüyor diyorlar. İşsizlik azaldı diyorlar. Adam iş aramaktan bezmiş. Gerçek işsizlik 30’ları geçmiş ama TÜİK 13’e düştü diyor. Oysa bizim yönetimimizde TÜİK’in eski başkanı var. Onların bütün oyunlarını biz biliyoruz. Sevgili hemşerilerim, DEVA Partisi iktidara adım adım geliyor. Bunu artık herkes kabul ediyor. İktidara geldiğimizde bunlara benzememiz için uyarmayı sakın ihmal etmeyin. Eğer bir hatamız olur da bizi uyarmazsanız, öbür âlemde iki elimiz yakanızda olacaktır. Sözlerime son verirken herkese teşekkür ediyorum. Allah ilçe teşkilatımızı hayırlı ve uğurlu etsin!” dedi. Konuşmaların ardından ilçe binasının kurdelesinin kesilmesi gerçekleşti

YORUM EKLE